Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy válnak beszedessé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válnak beszedessé a férfiak kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem tuti nem menne.
2018. júl. 3. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én sem voltam soha beszédes, csak legyen mindig mellettem akit lehet dugni.

Majd jött az a nő, akit szeretni is tudtam és rögtön lett mindig miről beszélni.

2018. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy a kapcsolat egyre bensőségesebbé válik, úgy tudsz egyre inkább megnyílni és rájössz, hogy a pároddal bármit megoszthatsz, jó esetben tabu nélkül. A feszélyezettség elmúlik, megnyílsz, kitárulsz a párod előtt. Ideális esetben így kéne működnie.
2018. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

"Nekem tuti nem menne."


Dehogynem! Ha olyan nőt találsz, hidd el lesz miről beszélni és tudsz is.

Én is olyan vagyok alapvetően hogy 1 nap alatt annyit beszélek mint más fél perc alatt.

De pl. az előző párommal sokszor 4-5 órákat beszélgettünk.

Persze ehhez (nálam) kellett a közös érdeklődési kör, hasonló beállítottság, na meg az ő közlékenysége is.

2018. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

A parom sokkal beszedesebb, mint en. Es mernok, nem human beallitottsagu.

Imad beszelni.

2018. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy gyepálnám ki a kezeit aki lepontozta a válaszolóimat..
2018. júl. 3. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem hogy a segítő szándékú, abszolút pozitív választ miért kell lepontozni, mi volt benne dühítő, vagy haszontalan stb... ?

Vagy a saját frusztrációjából eredően haragszik azokra akik meg tudtak nyílni mások előtt és tudnak jókat beszélgetni? Ő pedig nem képes rá?

2018. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!