Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a haverkodós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a haverkodós barátnőről?

Figyelt kérdés

Szóval én egy külsőre nagyon nőies típus vagyok, de belsőre totál az ellentéte, tehát kártyázok, sörözök, jó a humorom-alpári is kissé-semmin se sértődök meg, nem bírom a virágokat, horrort nézek, nem romantikus filmet, ilyenek. Párkapcsolatban pedig ökörködős, heccelős típus vagyok. Van kapcsolatom, működik is, de időről időre felmerül bennem a kérdés, hogy nem baj-e, hogy ennyire nem vagyok nőies. Minden pasi szívesen van a társaságomban, de azt látom, hogy egy ilyen finom lelkű nővel egész máshogy viselkednek. Elkezdtem ilyen coachingot hallgatni, hogy hogy legyünk nőiesebbek, de kiver tőle a víz. :(

Tudom, a kérdés költői, hisz megváltozni nem tudok, megjátszani kár lenne magam, de szerintetek lehet hosszú távon szerelmesnek lenni ilyen típusú nőbe, mint én?



2023. máj. 31. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Pick-me girl vagy, ez nem valami jó dolog csak egy ideig, hosszú távon nem sikeres. 🙃
2023. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1-es, sose hallottam ezt a kifejezést még, azt nem írtam, hogy nem vagyok tini, sőőőt, 30 múltam. :P De elolvastam most és nem, totál nem ilyen vagyok! Egyszerűen csak olyan vagyok a férfiakkal, mintha a haverjuk lennék, nem tudom máshogy megfogalmazni. Hozzáteszem, biszexuális vagyok és a lányokkal is jól kijövök. De szóval nem tudom kelletni, meg kéretni magam, meg sírva hisztizni, nincs meg bennem ez a női érzékenység. Ami szerintem hiányzik a férfiaknak, mert hát hiába idegesítő, azért attól nő egy nő, mert érzékeny, nem?
2023. máj. 31. 13:53
 3/20 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ezt sokkal jobban szeretik mint egy kiskutyatól is gyönyörűségében sirva fakadó libát. Vagy akinek az a világtragédia ha letörik a körme.


Én is egyszerre vagyok nőies és férfias, ugyis hogy hetero vagyok. A hobbijaim egy resze is kifejezetten férfias, még azok közt is ritka. Úgy vettem észre ezt jobban ertékelik mint az üres fejű, mindenen siró, hisztiző p.csákat. Jó, ez is egy véglet, de szerintem akkor is jobb aki teljesen egyenrangú tud lenni, mint az akit hímes tojásként kell kezelni.

38N

2023. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a férfi is lehet érzékeny, ez nemtől függetlenül működik.


Ha nem vagy az, akkor valami nem történt a múltban, ami miatt neutrális vagy? Lehet ez is az oka. Egyébként nem kell, hogy nebáncsvirág légy, de azért érzelmeid legyenek. Gondolom vannak, mert akkor nem lennél kapcsolatban, mondjuk esetleg ha gyengének, szomorúnak érzed magad, akkor ne játszd, hogy nem vagy, ne légy büszke, engedd a párod, hogy vigasztaljon, ha szükség van rá.

2023. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Én is ugyanilyen vagyok, mint te. Én mindig is előnyként éltem meg. Könnyen alakítok ki barátságokat, a férfiaknál is mindig sikerem volt/van.
2023. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Neutrális, ízlelgetem ezt a szót. Vannak érzelmeim, persze, nem szélsőségesek, de vannak. Mondjuk meghatódni nem szoktam nagyon, de azért arra is volt már példa.

De mondok egy példát: a barátom nővére borzasztó sértődékeny, ha együtt vagyunk és kiborul valamin, ami gyakori, akkor az összes férfi őt pátyolgatja és utána egymásnak mondják, hogy "az Esztinek ezt ne mondd" meg ilyesmi. És közben úgy érzem, szívesen pátyolgatják Esztit. Amit amúgy értek is, előjönnek a férfi-női energiák.

Én szeretem magam ilyennek, de néha kevésnek érzem ilyenkor magam nőként. Fura.

2023. máj. 31. 14:22
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert van úgy, hogy a férfiakban előbukkan a védelmező ösztön, de hidd el azt nem lehet örökké, hogy besértődik kb. mindenen a férfi meg vigasztalja, egyedül, akkor ha papucs/lúzer.
2023. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a 'pick-me girl-t' már minden nőre mondják, akik a 'férfias' dolgokat szeretik. De szerintem kicsit rosszul gondolkodsz magadról. Pl. én is szeretem a sört, a horrort meg amiket még felsoroltál, de én ettől nem teszem magam a 'férfias' kategóriába. Azért mert nő vagyok, lehet más érdeklődési köröm, és neked se ennyire nagy hangsúlyt fektetni ebbe. Ez az érdeklődési köröd, és kész. Nem kellene ma már szexualizálni a hobbikat szerinem. Én pl imádom a háborús filmeket, a férjem viszont irtózik az összestől... De mi van akkor? Mi értelme lenne olyan dolgokat csinálni/nézni, amit nem élvezel?

Vedd ezt kicsit lazábban :D

2023. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem csak nőies és férfias, és megmondom a tutit, SOSEM volt. Ez két teljesen elavult fogalom, nem is létezett sosem, tiszta marhaság az egész genderakármi.


Így vagy nőies, ahogy vagy, mert te nő vagy. Én is ilyen vagyok(ilyen is), sőt, minden barátnőm ilyen is(meg pasi haverjaim is) mindenki viccelődik a másikkal, hiszen kedveli, miért ne viccelődne? Sör teljesen egyéni ízlés kérdése, sok pasi szereti, és sok nő is, bár szerintem a többség nem szereti, se pasikból, se nőkből, keserű, az nem valami népszerű íz. Mindenkinek van humora, bár az alpáriság nem mindenkire jellemző, de ez se nemektől függ, suttyóföldén többet megengednek. Filmtípus is ízlés dolga, én minden típusból szeretek párat, horrortól a romantikusig, biztos neked is van másik típusból is. A férfiakat ezek tökre nem érdeklik, egy két szerencsétlen van csak, aki azt hiszi hogy attól leszel nőies, amiben már 300 évvel ezelőtt is hittek(és akkor sem volt jellemző a nőkre:D), de nem kell velük foglalkozni. Szerintem teljesen normális vagy, mindenki ilyen, illetve szerintem kicsit lenéző vagy a többiekkel.. én felvinnyogok, hogy decuki a kutya, meg bőgök a megható filmen, de szépen felfúrok egy polcot vagy jó vagyok matekból:) Normális férfit keress, a többség ilyen, magasról tesz ezekre a dolgokra, téged mint embert néz, és csak azért tart nőnek, mert annak születtél, nem azért, ahogy viselkedsz. Nincs nőies viselkedés, mi nők nem viselkedünk, érzünk egyformán, nincs egyforma értékrendünk, nincsenek közös tulajdonságaink személyiségileg csak valami hülyeség elterjedt és túl nagy figyelmet kapott.


Elég jó vagy nőnek.

2023. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Van aki meg férfiban érzékenyebb .. nem horror filmeket és akciókat néz ha nem drámát , romantikus filmeket.. szerintem ez nem egyedi dolog vagy olyan ami sokat tenne egy kapcsolathoz . Manapság ezek a dolgok már nem számítanak szenzációnak, tehát nyugodj meg.
2023. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!