Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a haverkodós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a haverkodós barátnőről?

Figyelt kérdés

Szóval én egy külsőre nagyon nőies típus vagyok, de belsőre totál az ellentéte, tehát kártyázok, sörözök, jó a humorom-alpári is kissé-semmin se sértődök meg, nem bírom a virágokat, horrort nézek, nem romantikus filmet, ilyenek. Párkapcsolatban pedig ökörködős, heccelős típus vagyok. Van kapcsolatom, működik is, de időről időre felmerül bennem a kérdés, hogy nem baj-e, hogy ennyire nem vagyok nőies. Minden pasi szívesen van a társaságomban, de azt látom, hogy egy ilyen finom lelkű nővel egész máshogy viselkednek. Elkezdtem ilyen coachingot hallgatni, hogy hogy legyünk nőiesebbek, de kiver tőle a víz. :(

Tudom, a kérdés költői, hisz megváltozni nem tudok, megjátszani kár lenne magam, de szerintetek lehet hosszú távon szerelmesnek lenni ilyen típusú nőbe, mint én?



2023. máj. 31. 13:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

“Hozzáteszem, biszexuális vagyok és a lányokkal is jól kijövök.”

Na, megérkeztünk a lényeghez. Ásít. Lapoz.

2023. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. A barátaim emiatt és a közeg miatt, ami körülvesz, szinte mind férfiak.


Eddig az, hogy belsőre tiszteletbeli fiú vagyok, inkább számított előnynek, mint hátránynak. Többen kiemelték, hogy sokkal gördülékenyebb és fesztelenebb velem a beszélgetés, kevésbé kell óvatoskodni egy-egy poénnál, jobban megértve érzik magukat. Párkapcsolatban többször meglepődtek azon (nem tudom, milyen nőkkel voltak együtt, szerintem azért nem ez az általános), hogy normálisan fogadom a kritikát és meg akarok beszélni dolgokat, nem pedig elvonulok egy konfliktus elől, hogy nem finomkodom és nem olyan velem együttélni, mintha folyamatosan venne minket a kamera és mindent gusztusosan és mereven kell csinálni a saját otthonunkban, mert embernek lenni milyen undorító.


Soha nem volt probléma ezzel, anyámon kívül senki sem mondta, hogy jó lenne, ha most már egy kicsit nőiesebb lennék. Pedig nem vagyok annyira ortó, csak lazábban veszem a legtöbb dolgot, mint egyes nők.

2023. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a nő bujas nelkul nem nő..
2023. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%

Ha baj is van esetleg ezekkel a dolgokkal, semmire nem cserélném azt az élményt, amikor egy nézeteltérés után dráma nélkül és anélkül, hogy magunkra vennénk, el tudjuk mondani a (férfi) barátommal kölcsönösen egymásnak, hogy ki miért volt fasz és örök harag meg ghostolás nélkül egyszerűen csak koccintunk rá és megy az élet tovább.


Nőkkel?


Wall of text lekezelő kioktatás vagy nem ír, amíg nem könyörgök.

2023. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

"tehát kártyázok, sörözök, jó a humorom-alpári is kissé-semmin se sértődök meg, nem bírom a virágokat, horrort nézek, nem romantikus filmet, ilyenek. Párkapcsolatban pedig ökörködős, heccelős típus vagyok"


Ezek aztán elképesztően férfias tulajdonságok, igen, ezektől férfi egy férfi.

Szerintem halál mindegy mit csinálsz, akkor is nőies vagy, mivel nő vagy..

Nem egy pohár sör vagy egy kártyajáték dönti el, hogy ki nő meg férfi..

2023. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
5-6 sör 3 tömény le megy ?
2023. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszene egy ilyen barátnő 😄
2023. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne haver legyen a csajom ha nem egy nő !
2023. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Kösz, de inkább nem.
2023. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Sunshinedoll ***** válasza:

Férfi függő, hogy kinek mi jön be, tök fölösleges ezen izgulni, főleg, hogy ahogy írod, van jól működő kapcsolatod.

A hozzád hasonló típusoktól hallom gyakran, hogy a pasik nem veszik őket komolyan, csak "havernőnek" tekintenek rá, ami mondjuk attól lehetséges, mert ezek a nők is haverként viselkednek velük, de ez is olyan hogy amelyik pasinak pont ez tetszik, az úgyis kezdeményez, akinek meg nem, azoknak ott vannak a nőiesebb, kifinomultabb nők.

2023. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!