Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám végre elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy többhónapos, nagyon jól induló ismerkedésem. Igazából mindketten tettünk érte, egymásért de a másik félben végül nem alakult ki szerelem így elengedtük egymást.

Ennek már több, mint fél éve. Eléggé a padlóra tett, mert kevésnek éreztem magam, úgy éreztem soha nem leszek elég jó senkinek (semmi konkrét indok nem volt, csak nem jött a szerelem) vagy két hónap volt mire összeszedtem magam.

Megéltem a szomorúságot, hagytam magam továbblendülni, nem keresem és nem is tudok róla semmit. De napi szinten a fejemben van. Majdnem naponta álmodok vele, ilyen olyan formában, hogy barátnője lesz, vagy hogy az álmomban elutasít engem, vagy rengeteg ilyen hasonlót. Mindig zaklatottan kelek fel és továbbra is a gondolataimban marad.

Egy nagyon rendes srácról volt szó egyébként és úgy érzem nagyon nehéz rendes srácokkal ismerkedni. Komolyabb udvarlóm, randim nem volt azóta, csak futó dolgok de nem akarok társkeresőzni.

Azonkívül hogy én is elismerem hogy sok dologban hosszú távon nem illettünk volna, mégis valamilyen szinten hiányzik. Kedves, jóindulatú volt, az ismerkedési tapasztalataim alapján pedig ANNYIRA ritka egyáltalán az is, hogy valaki ne egy paraszt legyen…sajnálom hogy abbamaradt a dolog és hogy ez az egész végül a semmibe lett


Ő már rég messze jár feltételezhetően, bár neki sem esett jól elengedni engem. Szeretnék végre továbblépni de hogyan? Vagy csak a magány erősíti bennem ezeket a gondolatokat?

Sok barátom van, elég jó az életem de tényleg jó lenne egy társ akivel viszonzott és kölcsönös a szerelem..

Nyilván jön a nyár de vele iszonyat jó emlékeim vannak/voltak….



2023. jún. 2. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne felejtsd el, keresd, harcolj.

Nem csak a férfinek lehet ezt megtenni.

2023. jún. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Rakd fel magad társkeresőre.
2023. jún. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom felkeresni minek? Felfogtam hogy nem akar engem nem fogok megalázkodni….pontosan azért húzodott ilyen sokáig mert nem tudta mit akar
2023. jún. 2. 07:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sok rendes pasi van. De mi is kezdünk megcsömörleni amiért nem értékelnek minket.

Srác, srác... Remélhetően férfiről áradozol, nem pedig egy kisfiúról aki előtt még többtucat nő áll az életben hogy legalább némi tapasztalata legyen a társas életről!

2023. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond, hogy nem Szolnoki vagy?:"D
2023. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hahó kérdező! Hová valósi vagy? :D
2023. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!