Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudom mar elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom mar elfelejteni vegre? .

Figyelt kérdés

Kerlek olvassatok el..!:)

Van egy fiu a suliban aki 8.os en meg 7...augusztusban ismertem meg..akkor meg nem is erdekelt meg ugy voltam vele hogy haggyon mar..aztan megismertem es rengeteget beszeltunk nagyon megkedveltem es augusztul egeszen Januar 21.ig szinte sot mindennap beszeltunk..de csak beszeltunk..December 5.en elmondta h szeret es hogy mar nem birja..en elutasitottam mert feltem mert nekem meg nem volt baratom.. Lehetett volna de en valahogy meghatralok..De en akkor jottem ra hogy mit jelent amikor mar elment....olyan sokmindenen mentunk keresztul es olyan sokmindent tudok rola ..es ugy megyunk el suliba is egymas mellett mint akik sose lattak egymast pedig tobb mindenen mengunk keresztul mint gondolnák...en elobe meg nem beszeltem vele ..annyit mondtunk egymasnak azt is neha de remegve h sziiaa..zavarba jovok ha meglatom..de ugy teszek mintha nem erdrkelne meg mintha mar nem is emlkeznek ra..pedig akar mikor meglatom legszivesebben elè állnek es megbeszelnek vele mindent..de en ehellyett inkabb olyan hulye vagyok hogy csak miatta március 15en a suliba szokott lenni ilyen fellepes ilyenkor ..na en fellepek..hogy lasson es lassam.. Csak miatta csinalom..amikor haza jovok meghallgatok egy szomoru vagy szerelmes zenet csak ő....Ő aki meg az elejen a szemembe egy senki volt..nagyon szeretem..de el kell felejtenem de nqgyon nehez..en probalok massal foglalkozni..de rajottem hogy ot felejteni nem lehet..en le akarkm nezni megalazni megvetni...vagy csak szimplan haverkodni vele beszelni mint a baratok..mert azok vagyunk csak senki nem tudja..en tudom h hetedikesen meg nagyon fiatal vagyok..es gondolom mosg nevettem ezen de ez most mas.. Mert ha ra gondolok..akkor minden mas..csak az a baj..hogy mar nem jo ertelemben..marmint ha ra gondolok...akkor csak fajdalom..jut eszembe mert vagtam is magam miatta es o is..es mar tudom h nem kellettt volna de megtortent akkor meg olyan allapotban voltam de mar nem csinalnam ujra barmilyen depis is vagyok.. Szoval o nekem mar csak fajdalom..de megis k**aszottul szeretem..

Aki elolvasta ifhat privatba is de kommentbe is..:)


2015. febr. 16. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hosszú, nem olvasom végig bocs, am szerintem igaz lehet.
2015. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne légy gyáva, állj elé, mondj el neki mindent, kérj tőle bocsánatot, és meséld el, hogy miért mondtál neki nemet.
2015. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elfelejtened! Egy kicsit gondolkozz el azon, hogyha odamész hozzá és beszélsz vele mi történhet? Legrosszabb esetben az mint most (hogy nem is beszéltek). Szóval bátorság! Az elején biztos nehéz lesz. De biztosan van közös téma ( hiszen akkor nehezen szeretett volna beléd). Szóval nem könnyű, de ügyes leszel!
2015. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ha nem vagy elég bátor irj neki erről őszintén és ha nem gondolta meg magát keresni fog!
2015. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!