Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire fontos a jogsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a jogsi a férfiaknál? Vagy a nőknél is, hogy ez egy szűrő??

Figyelt kérdés
Nem a remek budapesti közlekedéssel megáldottakat kérdezem. Mert nekem pl. nem való a vezetés. Megszokott útvonalon megy, de az, hogy most ugorjunk el ide-oda, aztán lehet, ittam, na nem. De jogsi van. Akkor most partiképes vagyok vagy sem?

2023. jún. 2. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Én sosem néztem, hogy az adott férfinak, akivel ismerkedek, van-e autója, egyszerűen nem érdekelt, mert minden elérhető volt tömegközlekedéssel is. Azonban, mióta a jelenlegi párommal együtt vagyok és neki van autója, jóval könnyebb az élet, nem kell a szomszéd utcából cipelnem a zsugor vizeket vagy el tudunk menni egy-egy nagyobb bevásárlásra is. Nem mellesleg pedig egyszerűbb meglátogatni a vidéken élő rokonokat is. Ettől függetlenül munkába pl. gyalog járok (5 km) és rengeteget túrázunk, kirándulunk, mert szeretünk mozogni.
2023. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem egy férfinek egyik kelléke, ismertetője, h legyen legalább B-kat. jogsija és vezetési gyakorlata. Ezzel is többet ér a munkaerőpiacon és a nők szemében is!
2023. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

A jogsi, autó kérdés inkább azoknál lesz hangsúlyos akik tudatosan készülnek a gyerekvállalásra. Ha a gyerek lázas, beteg lesz senki nem akarja éjszaka közepén a sürgősségire a tömegközlekedésen (vagy gyalog) kézben cipelni.

Ugyanez van ott ahol gyerekek vannak, és nagyobb bevásárlást kell csinálni. Kicsi gyerekeket nem lehet otthon hagyni, viszik magukkal őket is, plusz a sok cuccot amit vettek. Nyaralásnál úgyszintén ez van.

Autó nélkül két fiatal még jól elvan ha nincs gyerek. De onnantól hogy gyereket vállalnak, kénytelenek egy autót beszerezni, ha jót akarnak maguknak.

2023. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
#2 nőként írom, hogy ha te ez alapján értékelsz egy embert, akkor nagyon nagy baj van veled. Mondjuk gyanítom, hogy nem nő vagy, hanem egy hülye troll csak.
2023. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

3

És a nő nem vezethet?

2023. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Azért azt tegyük hozzá, hogy nagyon sok szakmában, amit jellemzően férfiak űznek, jogosítvány/autó nélkül nem nagyon lehet boldogulni.
2023. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

5:

De vezethet a nő is. De mi van ha éppen a nő van a kórházban az egyik gyerekkel, a másikat meg addig apuka elviszi (hozza) kocsival a suliba (ez megtörtént a barátnőméknél) utána meg bevásárolnak. Vagy mi van ha a nő beteg, esetleg kórházba kerül (férfivel is megtörténhet)? Ahol vannak gyerekek vagy idős beteges szülők ott nem árt a jogsi és az autó.

2023. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szűrő manapság.. mindig azt mondom ne a birkák közé álljon az ember ha nem tünjön ki közülük , ne mások mondják meg ki légy , légy olyan mint senki más , légy önmagad és ha ez megy akkor az sok ember véleménye és majmolása elhagyásával lehetsz boldog ember.
2023. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Férfinál ez nagyon de nagyon alap! Pesten sem jo a kozlekedes. Egy reszet meg lehet konnyiteni a metroval idonkent. Tesco kasszáig nem jár viszont szóval... Minden bevasarlashoz, szórakozáshoz, kiránduláshoz napi szinten kell az autó!

Én már nővel is úgy ismerkedem hogy legyen már annyira életképes hogy vezessen!

2023. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg könnyebb bevásárolni, de nem tudom. Rendelni is tudok.


Ahogy az első választ olvastam, nem ítélkezés, csak bevillant, hogy inkább az szűrő nálam, hogy jó neki a csapvíz vagy flancol palackozott vizekkel.

2023. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!