Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a nő?

Figyelt kérdés
Egyedül él 43 éves csak anyja van neki de az is vidéken él. És mindig olyan férfiakkal van akik nagyobb darabok mármint több mint 2 M magasak meg az a kopasz vagy ilyen tipikus maffiózó kinézetu terepjárós férfiakkal jön össze akik K..vára nem tisztelik a nőket csak a szex kell nekik. Na és ilyen csavokat szed össze ez a nő. Én elvileg az egyetlen férfi barátja vagyok nálam 13 évvel idősebb, de féltem őt mert az ilyen alakok banthatjak is őt, másrészről meg egyre jobban elkezdek undorodni ettől a nőtől hiába a barátom. Ezt már lassan Ku..valkodasnak is hívják. És ezeket a férfiakat mind netről szedi fel. És nem tudom mit tehetnék ez ügyben. De eléggé elszomorító.
2023. jún. 2. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szubmisszív?

Nem élvezi ezt?


Írj bátran!

2023. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ez az ő dolga hogy ki tetszik neki.

Én azért nem húznám rá ezekre a palikra hogy kihasználós nőverő, mert nem mind ilyen, még akkor sem ha amúgy engem is taszítanak az ilyen fazonok, attól még nem ismerem őket mind, nem nyikatkozom.

Te nem tehetsz semmit, valószínű szerelmes lehetsz bele, majd most le fog esni a rózsaszín szemüveged ahogy kezdesz megundorodni tőle.

Nem is értem ha nem stílusod a közeg, hogy tudsz ilyenbe beleszeretni?

2023. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: Én eddig ezt nem tudtam róla. Kb másfél-3 éve ismerem őt, bár az első reakcióm amikor megismertem az volt hog lehet ez kur..va mert olyasmi a kinézete. Meg gyanús hogy munkanélküli de eltartja magát egyedül. Mivel közelben lakunk egymáshoz ezért nemrég fogyeltem meg ezt. Marcius óta szerintem az 5ik vagy 6ik ilyen férfival van. És érdekes módoon beszáll a kocsijukba ott vannak a környéken ahol a nő lalkik a kocsiiban majd kiszáll a nő a kocxsiból és megy vissza a lakásához de nem túl surun visz fel magához férfiakat bár már láttam hogy erre is volt rá példa.
2023. jún. 2. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy prosti. Foleg, ha nem dolgozik.
2023. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Prosti. Nem csal, nem lop, tisztességesen keresi a pénzt ezért a mai világban Magyarországon senkit nem lehet elítélni.
2023. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!