Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik 10+ férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik 10+ férfival lefeküdtek már, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nem érzitek magatokat értéktelenebbnek?

2023. jún. 2. 17:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
15%
Jaj ne, erre most normális hangnemű válaszok helyett felháborodott és önérzeteskedő válaszok fognak jönni.
2023. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
8%
Te lány vagy, kérdező?
2023. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%

Csak annyira, mintha egy férfi tenné ezt.

Egyébként egy bizonyos életkor felett elkerülhetetlen, hogy legyen egy pár partner a hátad mögött. Kivéve, ha cölibátusban élsz, vagy tinikorod óra ugyanazzal az emberrel vagy.

2023. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
78%
Ja, nekem még nem volt ennyi, úgyhogy csak általánosságban válaszoltam. (Hármas voltam.)
2023. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem érzem azt. Ezt csak a sikertelen, lúzer vagy szűz pasik szokták gondolni. Ők is csak azért, mert savanyú a szőlő.

Normális férfiak nem akadnak fenn ezen.

2023. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Egy értékes férfi csak komoly párkapcsolatban szeretkezik, és alapból kerüli az olyan nőket akiknek 10+ partner van már a hátuk mögött. Mindennek van határa. Nem a vuvlátok a legnagyobb érték a világon. Szégyelném magam ha az én lányaim idáig jutnának.
2023. jún. 2. 17:51
 7/47 A kérdező kommentje:
5-ös, megkérdezhetem mekkora a body countod? Persze csak ha nem szégyelled elmondani.
2023. jún. 2. 17:57
 8/47 A kérdező kommentje:
Engem szeretnek a nők szóval én nem lehetek incel. Sok nő udvarolt is már nekem.
2023. jún. 2. 18:01
 9/47 anonim ***** válasza:
93%
#6 És ha a férfinak is van már 10 nő a háta mögött, akkor mi van? Vagy azok is rohadjanak meg, mert neked nem jött össze annyi? :D
2023. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Ők is hímribik ahogy ti szoktátok őket nevezni, de mivel egy férfinak ezt az egyetlen egy dolgot jobban elnézik (evolúciós okok miatt), és ti is nagyban hozzájárultok ahhoz hogy ez megtörténjen, ezért nekik jobban elnézhető. Tudod sok nő van akik kelendőek, de mégis van tartásuk, és nem rosszvérűek. Tessék róluk példát venni.
2023. jún. 2. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!