Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik 10+ férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik 10+ férfival lefeküdtek már, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nem érzitek magatokat értéktelenebbnek?

2023. jún. 2. 17:28
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, itt csak az hibádzik, hogy aki így gondolkodik, az nem lehet értékes férfi. Sorry, hogy ezt itt kell megtudnod.

Szégyellném, ha a fiaim odáig jutnának, hogy ilyen ostobák legyenek.

2023. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
93%
A kettős mércézés undorító egy tulajdonság. Ez az értéktelen férfiak első számú ismérve.
2023. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Hogy gondolkodik egy értékes férfi szerinted? Én sok értékes férfit ismerek aki úgy gondolkodik mint én. Olyan nőket is ismerek akik rengeteg férfival voltak, és képzeld, CSALJÁK A PÁRJUKAT.
2023. jún. 2. 18:23
 14/47 anonim ***** válasza:
78%

Nem érzem magam egyáltalán értéktelenebbnek. Engem nem használnak a férfiak, én szexelek velük. Kölcsönösen jól érezzük magunkat, kölcsönösen úgy döntünk, hogy ezt akarjuk. Csomó szép emlék, tapasztalatszerzés volt számomra. Mindenki korrekt volt velem és én is velük.


Nem szégyellem magam azért, mert kelendő vagyok, szeretem a szexet és élvezem, hogy vonzódnak hozzám számomra vonzó emberek. :D



Majd ha félrebaxnék a párom mellett meg azért dugnék, hogy eltartsanak vagy hasonlók, akkor égne a pofámról a bőr. Így? Kérlek.


Az élet rövid.

Szexelni jó.

2023. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
90%
Neki mondhatod ezt, hisz incel. El sem tudja képzelni.
2023. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
91%

És mielőtt papolsz, hogy senkinek nem kellek... Kétszer jegyeztek el, a másodiknak igent mondtam és azóta csak ő van.


Nem sokat lamentált azon a 20 partneren, élvezte, hogy jól szopok és jól lovaglok. 🤷‍♀️ Nem csak ezt csinálom jól, de hidd el, ha valakivel életre tervezel, fontos, hogy egy dög legyen és ne csak esetlenkedjen. Majd rájössz.

2023. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Ösztönlény vagy, és nincs tartásod. Ez csak az én véleményem.
2023. jún. 2. 18:34
 18/47 anonim ***** válasza:
87%

18

Jujuj, mindjárt sírva fakadok. Nem, picim, rajtam nem működik a slutshaminged. Nem adom meg azt az örömet senkinek, hogy kihagyjak egy csomó jó lehetőséget, mert attól félek, hogy akinek nem adatott meg, az megszégyenít érte.


Ha ösztönlény lennék, nem lennék hűséges. Nem tudtam volna kitartóan tanulni majdnem egy évtizedet. Nem lennének befektetéseim, nem tervezném az életem.



Nem vagyok ösztönlény. Hívja csak magát annak az, aki a saját hülye frusztrációját másra vetíti.

2023. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
90%
Ahelyett, hogy boldog lenne és a saját dolgaival foglalkozna. Azért szar az életetek, mert nem arra figyeltek, hanem ránk. :D
2023. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Az én lányaim nem lesznek ilyen szánalmasak.
2023. jún. 2. 18:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!