Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik 10+ férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik 10+ férfival lefeküdtek már, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nem érzitek magatokat értéktelenebbnek?

2023. jún. 2. 17:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
93%

Az én értékemet nem a body countom határozza meg, és nem is a kérdezőhöz hasonló frusztrált sikertelen emberek.

Ha lehet egy tanácsom, menj el terápiára, és akkor elkezdhettek dolgozni rajta, hogy miért idegen emberek szexuális élete a legérdekesebb téma számodra, és vajon mitől van olyan kisebbségi komplexusod és önértékelési problémád, hogy abban reméled a nyomorod enyhítését, hogy anonim oldalon ribizel ismeretlen nőket.

2023. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez az: gondolod. Semmi bizonyíték rá, de ha kettő agysejted van, rájössz.


Vagy ez lenne a férfi logika? Horoszkópban is hiszel?

2023. jún. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
94%

Hmm, érdekes ez az érték dolog. Alapvetően nem szeretem az embert abban mérni, hogy okos-e, viszont mikor a saját értékemről van szó, az emberi minőség (segíteni akarás, becsületesség, őszinteség például) mellett a tudásom/eszem a második, ami eszembe jut.


Te demonstráltad a kérdés alatt, hogy mindkettőben kuka vagy.


Te nem érzed magad értéktelennek úgy, hogy az egyetlen értéked a saját bevallásod szerint is az, hogy nem akart veled sok ember szexelni? :D Félre ne érts megértem őket, buta emberrel szexelni hatalmas egészségügyi kockázat is, legalábbis nekem mindig intő jel volt, ha valaki ennyire durván nem ért a saját testéhez (vagy a partneréhez). Erre az esetre még én is azt mondom, hogy valószínűleg fölöslegesen növelné a body countot. A gyönyörhöz tapasztalat kell. Ha tapasztalat nincs, akkor tudás. Ha tudás nincs, érzék.


Te a szövegeid alapján híján vagy minden skillnek, amivel orgazmust lehet okozni. Hm.

2023. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
95%
Egyik ismerősöm csupán egy fèrfival szexelt 30 èves koráig (a fèrjèvel), viszont utána elkezdte csalni valakivel, és ez a viszony azóta is tart. Akkor ő èrtèkesnek számìt, mert 35 évesen csak kèt fèrfival szexelt?
2023. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
95%
Beszéljünk inkább arról, hogy te mit tudsz beletenni egy kapcsolatba a farkadon kívül, úgy látom, van ott még, ahonnan ez jött :D
2023. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
93%
Mert megtehetjük. Te is csinálnád, csak te taszítod a nőket. Nem a mi hibánk, nézz inkább magadba!
2023. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Remèlem tudsz róla, hogy azok a nők, akik kevès fèrfival voltak, csupán nagyon válogatósak, ès nem erkölcsösek.Èn is kevèssel szexeltem, mert nem feleltek meg nekem. Szìvesen lettem volna 10X ennyivel is, de kèptelen voltam rá.
2023. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!