Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem reagál az üzenetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál az üzenetemre a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Hétfőn kidobott mert eléggé elhanyagolva érezte magát. Nagyon nem magyarázkodott csak megkérdezte hogy szeretnék e beszélni róla de mondtam hogy nem. Igaz hogy sokszor félre tettem őt,de hát nem igértünk egymásnak semmit amit neki is mondtam már. Csak annyit mondott hogy eltávolodott tőlem. 2 éve össze jártunk. Írtam neki viccesen szerdán azóta nem nyitotta meg és nem is elérhető messengeren pedig mindig fent szokott lenni. Abban maradtunk hogy még beszélünk azért szóval nem értem miért nem ír vissza....Én vagyok a férfi.
2023. jún. 2. 19:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette, hogy lapátra tett és nem alázza meg magát azzal, hogy továbbra is kihasználhatod, aztán amikor neki lenne szüksége rád, el van felejtve.
2023. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
89%

Némán szenved. Megnyugtatja hogy keresgeted és elutasithat.

Ne tegyél semmit.

2023. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%

én nőként csináltam rendszeresen ezt a szeretőmmel, úgy mint most nálatok

miért csináltam? hogy észre vegye magát!


ideig óráig sikerült, aztán mindig visszaesett oda, ahonnan indultunk..

2023. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem szereti kabátnak érezni magát,amit a másik kénye-kedve szerint leakaszt a fogasról...

Nyilván ő többet érzett.

2023. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
69%

Senki sem szereti kabátnak érezni magát,amit a másik kénye-kedve szerint leakaszt a fogasról..


én is ezt mondtam neki!

erre a válasza volt: oké, akkor programozzunk!

erre kitaláltam pár programot és mindegyiken ugyan részt vett, de húzta a száját, igazából közben állandóan telefonált, szóval erősen éreztem, hogy nem akar ott lenni

ezt elmondtam neki

következő: Ő volt, aki megsértődött!


ilyenkor mi a helyzet?

2023. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
A szexkapcsolat sem arról szól, hogy csak a te kényed-kedved szerint zajlik az egész. Ennek is kölcsönösen kell zajlani, vagy megette a fene az egészet. Én is ezért fejeztem be az illetővel, mert csak az ő akarata szerint volt minden. A lfszt! Most majd megtanulod te is babám.
2023. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradna a barátod, ha eddig is szartál rá?
2023. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 NTBS ***** válasza:
100%
Ő így zár le, ki az életéből.
2023. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Többet akart, te nem. Nehezen, de rászánta magát, hogy továbblépjen. Hagyd, hogy élje az életét anélkül, hogy te mindig ott lennél! Feladta a reményt. Nem tud a barátod lenni. Ha továbbra is kihasználod, ha elgyengülne, önző vagy.
2023. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Jó de miért kell teljesen kizárnia? Mikor azt beszéltünk meg hogy még beszélünk....akkor most ne is keressem?
2023. jún. 5. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!