Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem reagál az üzenetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál az üzenetemre a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Hétfőn kidobott mert eléggé elhanyagolva érezte magát. Nagyon nem magyarázkodott csak megkérdezte hogy szeretnék e beszélni róla de mondtam hogy nem. Igaz hogy sokszor félre tettem őt,de hát nem igértünk egymásnak semmit amit neki is mondtam már. Csak annyit mondott hogy eltávolodott tőlem. 2 éve össze jártunk. Írtam neki viccesen szerdán azóta nem nyitotta meg és nem is elérhető messengeren pedig mindig fent szokott lenni. Abban maradtunk hogy még beszélünk azért szóval nem értem miért nem ír vissza....Én vagyok a férfi.
2023. jún. 2. 19:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Te fixen troll vagy. Leírtuk ezerszer a megoldást, mit nem fogsz fel azon, hogy totál szétalázod szegény nőt?
2023. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Te nem férfi vagy, hanem egy címeres barom... Remélem talál jobbat szegény nő
2023. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom…🤦🏻‍♀️

Igazi mintapéldány.

Önző, ostoba, értetlen, de a végletekig mindhárom.

Téged aztán nem érdekel semmi, csak magad, mert az IQ-EQ nulla személyiségeddel fel se éred ésszel a történéseket.

Ezzel a hányadék jellemmel egyáltalán van körülötted élő ember? Mert úgy látszik, minimálisan sem érted a működésüket.

2023. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Az összes értetlenkedő f@sz kérdésedre az a válasz, hogy a nőnek nem jó az. Az csak neked jó. Értjük, hogy innen képtelen vagy továbblátni, de így működik. Meghúzott egy határt, mert nem adtál semmit, csak elvettél és még mindig próbálkozol, hátha le tudsz róla húzni még egy bőrt akár hónapok múlva. De hálistennek ő már nem akar ingyen krva lenni. Mert amit te keresel, azért csak a krvàk hálásak. Ignorálod, békénhagyod, ha kell valami, mész, fizetsz aztán hello. Ők sem vàgynak többre.

De egy valamirevaló férfinek másról szól a szexpartnerség.

Kölcsönösség, tisztelet, odaadás.

Te viszont leszerepeltél férfiként.

2023. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a beszólogatást....de tudom hogy igazatok van. 2 év nekem is 2 év volt. Múlthéten meg a héten is arra mentem az óvoda fele mikor ment a kislányáért pont láttam őt. Egy környéken lakunk szóval szerintem nem sejtheti hogy miatta mentem arra. De kicsit jó volt látni.
2023. jún. 24. 09:50
 36/40 A kérdező kommentje:
Beregisztáltam a társkeresőre amin megismerkedtünk anno. Én nem láttam hogy ő is fent van. Küldött nekem egy szivet amit ha vissza küldenék akkor "párba állnánk". Aztán szerintem kitörölte magát mert eltűnt az egész és nem is talàltam őt se fent a társkeresőn. Szerintetek akar valamit vagy csak véletlen nyomott rá?
2023. jún. 24. 09:53
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már békén... Erre áll fel, hogy kínzod? Beteg.
2023. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem kínozni akarom csak beszélni vele vagy tudni róla hogy mi van vele. Úgy köszönt el utoljára hogy még majd beszélünk. Akkor most miért zárkózik el ennyire előlem??? Nem értem. Attól még barátok lehetnénk. Ő is ezt mondta . De lehet hogy már van valakije azért nem ír.
2023. jún. 24. 11:53
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

De nem akar a barátod lenni, nem fogod fel???

Ő semennyire nem akar veled barátkozni, főleg úgy, ahogy te gondolod, hogy majd megpróbálod megint megdugni..

Ez csak neked lenne jó, neki nem. Fogd fel!!!

2023. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

De kínzod te agyatlan. Azért zárkózik el, mert fáj neki az egész helyzet és már lehet továbblépett (mint azt már sokan leírták). Hányszor kell még elmondani? Hagyd őt békén, volt rá bőven időd, nem tetted boldoggá soha, csak kihasználtad.


HAGYD BÉKÉN



Fogd fel


Kevés vágy hozzá


Ne pazarold tovább az idejét


HAGYD BÉKÉN

2023. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!