Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem reagál az üzenetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál az üzenetemre a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Hétfőn kidobott mert eléggé elhanyagolva érezte magát. Nagyon nem magyarázkodott csak megkérdezte hogy szeretnék e beszélni róla de mondtam hogy nem. Igaz hogy sokszor félre tettem őt,de hát nem igértünk egymásnak semmit amit neki is mondtam már. Csak annyit mondott hogy eltávolodott tőlem. 2 éve össze jártunk. Írtam neki viccesen szerdán azóta nem nyitotta meg és nem is elérhető messengeren pedig mindig fent szokott lenni. Abban maradtunk hogy még beszélünk azért szóval nem értem miért nem ír vissza....Én vagyok a férfi.
2023. jún. 2. 19:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2023. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
És később? Pár hónap múlva?
2023. jún. 5. 22:59
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak megnehezíted a számára, hogy elengedjen. Nézd most az egyszer az ő érdekeit...
2023. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd! Ilyen egyszerű. Ha te leakarnál zárni egy kapcsolatot, ahol érzelem van, szeretnéd, ha a másik haverkodni akarna?
2023. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad többször is elhajtott már, de mindig újra kezdtétek.

Nem lehet, hogy így próbálja tudtodra adni hogy ebből soha többet nem lesz semmi? Miért nem hagyod békén szerencsétlen nőt? Párhónap múlva mi változna? Semmi. Ugyanúgy kihasználnád azt, hogy többet érez irántad. Úgy meg nem lehet tovább lépni, ha te folyamatosan írogatsz neki. Jól tette, hogy nem válaszol. Remélem van benne elég erő, hogy végleg kitegyen az életéből.

2023. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Keresett mást ennyi
2023. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Talált mást vagy már tényleg nem érdekled őt.
2023. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Az elérhetőségét is kikapcsolta messengeren. Szerintem nem akarja hogy lássam hogy mikor van fent.
2023. jún. 6. 20:22
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged annyira? Megszűnt az egotuning, meg a laza, elköteleződés nélküli szex? Ő eddig tudott várni, hogy hátha te is többet fogsz érezni. Megunta, feladta, gerincet növesztett és nem kér többé abból, hogy valakinek csak szexre kell. A nőknek jóval nehezebben megy a barátság extrákkal. A szexhez nem elég csak a testi vonzalom. Hagyd békén! Ha fontos volt neked valaha, akkor megadod az esélyt arra, hogy találjon valakit, aki nem csak haverkodni, meg szexelni akar vele.
2023. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Egyszer beszéltünk csak róla hogy többet akar 1 éve azóta nem. Nem ez volt a gond. Csak hogy elhanyagoltam őt,mindig lemondtam a találkozókat,nem szakítottam időt rá ,nem kerestem 1-2 hétig és ezeket unta meg. Azt mondta hogy egy pióca szerepében érzi magát hogy mindig hív de nem megyek pedig szomszédok vagyunk. Ez igaz is de sokat dolgozom meg nem is tudom....most haragszik rám szerintetek?
2023. jún. 6. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!