Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtam ennyire beleszeretni? 6 hónapig kavartunk, nem volt kimondva, hogy együtt vagyunk, aztán szakított velem az exe miatt. Nem bírok túllépni rajta, minden nőt hozzá hasonlítok, nem akarok más nőktől semmit mert olyan érzésem van, hogy kihasználnám őket mert őt keresem mindenben. Átvágott, kihasznált, de nem tudok rá haragudni. Már fél éve, hogy utoljára láttam. 21/f

2023. jún. 3. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Egészséges lélek nem sírja vissza a bántalmazóját.
2023. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beleszerettem, hülyített, majd közölte, hogy nem lesz köztünk semmi (nem is volt soha semmi). De a maradjunk barátok duma megvolt, hát kösz az nem kell... Inkább megszakítottam vele minden kapcsolatot hogy könnyebb legyen elfelejteni ami nem könnyű mert soha nem voltam ennyire szerelmes.
2023. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"kavartunk, nem volt kimondva, hogy együtt vagyunk"

Egyáltalán nem biztos, hogy átvágott, ha csak kavartatok, és soha nem ígértetek semmit egymásnak.

2023. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg hülyített téged, ha 6 hónapig kavart, de nem akart kapcsolatot. Ha nem megy az elengedés, érdemes szakembert felkeresni, aki segít
2023. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 A holdat leígérte. Tervei voltam.
2023. jún. 3. 13:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltak*
2023. jún. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!