Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyedül elmenni szórakozohelyre csajszerzes céljából? Egyszerűbb csajt felszedni mint neten ?

Figyelt kérdés

Én 28 f vagyok de egyedül sose mentem szórakozni és sose csajoztam meg netes eloismeret nélkül.

Röhejes hogy már apuka vagyok de sose szedtem hagyományos értelemben fel senkit egész életemben.



Úgy szoktam csajokat felszedni hogy neten dumalok velünk aztán tali aztán szex

100 bol 1 talán osszejon de nagyon ritka.

Viszont hosszútávút lehet találni neten azért abol volt 2.


Sose jártam szórakozóhelyre egyedül. talán exemmel voltunk 3 szor de akor nem nyomulhattam senkire igazából csak miatta mentem .


Pedig inni szexelni és zenethalgatni szeretek csak ez a közösségi élmény nekem kimaradt.


Nem vagyok egy jóképű de magas vagyok és elég nagydarab van karom is de egykis felesleg is.


Pénzem van nem okoz gondot fizetni a csajoknak a piát csak

Dumam és humorom nincs az a fo bajom.



2023. jún. 4. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Menjel el egyedul. Sokan jarnak egyedul

Szorskozohekyre Budapesten. Nem kell meghuvni italra a csajokat rogton.

2023. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De nincs az mint a neten hogy 10/9 pasi ?

Mert ott az a baj a jó csajoknak 200 rairnak elég kevés az esély.


Milyen arányban vannak csajok egy ilyen helyen ?



És mégis mit kezdesz el dumálni velünk?

2023. jún. 4. 16:04
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

"Röhejes hogy már apuka vagyok de sose szedtem hagyományos értelemben fel senkit egész életemben.

Úgy szoktam csajokat felszedni hogy neten dumalok velünk aztán tali aztán szex"


A hányinger kerülget az ilyen olcsó rongyoktól, mint te :D

2023. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3#Ezzek közül amit meséltem mi volt undorító? 😀 nem vagyok házas.

Tini koromtól sose jártam bulizni

18 19 tol irogattam nőkre csajokat aztán volt akivel osszejot 99% meg nem .


Mondjuk lehet irogattam 400 nőre és lányra és jó ha volt 10 a hosszutavuakkal együtt.

Elég kevés.

Nem valami hatékony jobb lenne úgy csinálni mint az átlag buliba elmenni aztán úgy de félős vagyok nekem meg mindig nehéz egy nővel ugyan úgy beszélgetni.

Pedig volt már 5 éves kapcsolatom is de mi kis kuloncok voltunk .

Nem voltunk társasági lények

2023. jún. 4. 16:15
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

"Ezzek közül amit meséltem mi volt undorító?"


mondjuk az, hogy felnőtt férfi, apuka létedre úgy fogalmazol, hogy "felszedni" "csajszerzés" "akor nem nyomulhattam senkire", plussz találkozol valakivel, azonnal fekszel alá.

Szégyen a te fajtád.

2023. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért akarsz elsősorban ismerkedni? Annak megfelelően keress közeget hozza.
2023. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6# elsősorban szexet keresek nem komolyat .

Tudom lehet érte fizetni is néha szoktam de ez nem jo állapot.


Piás csajokat szereznek.de barátok is jól jonnenek fiúk is hogy lehessen dumálni valakivel .


5# szülőként meg azért vagy erkölcsös mert nincs időd. Mikor 3 4 napot nálam alszik a gyerek nekem sincs időm csajokat hajkuraszni örülök hogy élek.

Annyira kitolti az időd hogy nincs idő perverzkedni .

De aztán mikor felszabadulsz akor mar más.

2023. jún. 4. 18:03
 8/19 anonim ***** válasza:
De amúgy minek kellett még a gyerek, ha még nem élted ki magad ?
2023. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem én soha nem fogom kielni magam ugyan ugy fogok csajozni/próbálkozni 70 évesen is aztan hogy mi sikerül az más kérdés.


Miért nalatok úgy van hogy 30 éves korig vagy 100 nővel és utána már nem hajt a vagy ?

2023. jún. 4. 18:30
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed meg,ha sose voltál buliba egyedül, se másokkal? Ezután se fogsz menni,nem neked való ez engedd el.
2023. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!