Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az a férfi illat, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a férfi illat, amit a nők nagyon vonzónak találnak?

Figyelt kérdés
Férfiakat és nőket is kérdezem.

2023. jún. 5. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bvlgari
2023. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Lasocte, Phantom, 007.
2023. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Amouage Portrayal


Legjobb

2023. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nagyon relatív. Egyrészt azért, mert mindenkinek más illat tetszik. Ami nekem büdi az lehet neked nagyon bejön. Illetve az illatok mindenki bőrén teljesen más illatú. Erre mondják azt, hogy jól áll vagy nem áll jól egy illat. Én nem szeretem ezeket a sós tengervízes illatokat, lehet valakinek meg az bejön. A férjemet úgy ismertem meg, hogy Hugo Boss parfümmel fújkálta magát. Most viszont a Lacoste home parfümöt használja évek óta. Azaz illat számomra az övé már. Hozzánőtt és nagyon jól harmonizál a bőre illatával. Kellemes. Neked kell megtalálni a hozzád illőt.
2023. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a chevignon.
2023. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az édes parfümöket. Férfiakon, amit szeretek az egy Dior Sauvage parfüm, van egy állatos beütése, az nagyon tetszik, szeretem még a Calvin Klein CK IN2U Him parfümét is. Egyébként a legtöbb parfümben megtalálható bálna sperma, ami más néven ámbra, és hát igen, ezt fújjuk magunkra. :D [link]
2023. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem szeretem ha egy férfi illatosítja magát. Testápoló, aftershave, dezodor a hónaljra... ezek pont elég illatot nyújtanak egy férfinek.
2023. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Férfiatlannak tartom a kölniket.

Dezodor, esetleg valami nem túl tolakodó aftershave (már ha borotválkozik) és ennyi. Najó, ha nem borotválkozik, akkor is lehet aftershave, de ennek az a lényege, hogy csak az érzi, akinek 10 centire van az orra a férfi állától., nem pedig méterekről kiszagolható.

2023. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
A férfi parfüm a huszonéveseknek való. Annyi idősen Londonból hozattam a tesómmal parfümöket, azokat használtam, amikor mentem az éjszakába. Hétköznapokra elegendő a dezodor, after shave. Tényleg férfiatlan, aki egy bevásárláshoz is pacsulizza magát. Munkahelyre meg tényleg, minek. Belengi az egész helyiséget az illat, olyan szag lesz, mint falusi presszóban húsvét délben.
2023. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dior Sauvage

Armani néhány illata

2023. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!