Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azon gondolkozom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azon gondolkozom, hogy szeretem-e, akkor nem szeretem? Ha tudom, hogy nem fog örökké tartani, akkor nem ő a nagy ő?

Figyelt kérdés

Nem fogjátok megmondani az érzéseimet, amiket még én sem tudok, de érdekel a hasonló helyzetben lévők véleménye.

Legelső párommal vagyok most együtt, és többet vártam a szerelemtől. Eleinte úgy hittem, hogy ez azért van, mert sokan átvertek, becsaptak, elhagytak(volt egy szerelmi csalódásom, de számtalan barát hagyott el, plusz az egyik szülőm is).


Szeretem a párom, de nem érzem a rózsaszín ködöt, és nem érzem azt, amit mások éreznek. Emlékszem, amikor a barátnőim összejöttek a párjaikkal vagy amikor a fiú barátom meg az öcsém jött össze az első barátnőjükkel: "máris hiányzik, pedig még csak most ment el", "úgy várom a pénteket, mert akkor találkozunk Bálinttal", "úgy hiányzik". Én ezt nem érzem, meg vagyok nélküle is, teszem a kis dolgom, minden héten találkozunk, és hétköznap nekem nem szokott hiányozni. De ez már az eleje óta így van, egyáltalán nem vagyok rózsaszínködben. Azt nem tudom, hogyha lenne más, akkor is őt választottam volna, fogalmam sincs. Azt se úgy képzeltem el, ahogyan találkozunk, ahogyan egymásba szeretünk.


2023. jún. 5. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, ha kérdezned kell.
2023. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nem tudom, hogyha lenne más, akkor is őt választottam volna, fogalmam sincs"

Ennyi is tökéletesen leírja hogy mennyire nem vagy szerelmes.

A szerelem egyik alap jellemzője, hogy nem akarsz mással lenni, még akkor sem ha felajánlaná magát neked valaki. Egyszerűen azt érzed hogy neked csak a szerelmed kell

2023. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!