Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha van egy lány aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha van egy lány aki a (fiú) 2. unkatestvérével össze jön? És aztán meg pároznak? Abból lehet valami fertőzés?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pározni a kutyák szoktak, a vérfertőzés pedig nem konkrét betegség, hanem egy bűncselekmény megnevezése. Az eddig megadott információk alapján testileg lehet, agyilag nagyon messze vagytok a felelős szexuális élettől.
2023. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ó, semmi baj nem származik belőle, csak ehhez hasonló csodák:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=KUeJv-daFF8

2023. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: ott sokszorosan belterjesek voltak. Másodunokatestvér nem számít már sehol, és első unokatestvéreknél is lehet gyereket vállalni ha génvizsgálat nem zárja ki ezt (túl magas kockázat öröklődő betegségre).
2023. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Komolyan nem értem, hogy van a földön 5 milliárd ember (ha biszex vagy, akor 10 milliárd) de te pont a másodunokatestvéredtől akarsz gyereket.

Sajnos nem tudom felfogni. Nekem ez magas.

2023. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!