Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a szeretőm ?vagyis (exem) mert tegnap írt hogy nem kér többet belőlem. Találkoztunk és a kocsimba látta amit a barátnömtől kaptam ki apróságot szívecskés névre szóló ajándékot. Hisztizet hogy biztosan szerelmes vagyok belé

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben nehéz jogosnak vagy nem jogosnak ítélni.

Hiszen ha szerető, elvileg nem jogos, ha tud ugyebár a párodról/feleségedről/akármidről.

De ő is ember, vannak érzései, amit nem biztos, hogy mindig tud kontrollálni.

Arról meg nem is beszélve, hogy semmi részletet nem tudni a kapcsolatotokról, hogy mióta tart, milyen mély, mikben állapodtatok meg, stbstb..

2023. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy jogos vagy nem jogos. Ő nem akarja így folytatni és kész.
2023. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1 kötődünk egymáshoz, de ahogy meglátta a kocsimba, már megse ölelt elutasitot magától, 4éve tart a viszonyunk, tudja hogy van barátnőm, neki is van barátja.
2023. jún. 6. 17:43
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavarja hogy vele szexelsz de egy szivecskés aji meg fáj neki hogy ő meg nem kap:D
2023. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés vagy kamu, vagy sem EQ, és sem IQ szinten nem vagytok a toppon.
2023. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Jó undorító ez a párotokkal szemben mindkét részről
2023. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagytok együtt? 4 éve tart a viszony! Már régóta párkapcsolatban lehetnétek, nem értem komolyan.
2023. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan adta ki az utadat, bármi volt az ok. Ha nem akar többé veled lenni, fogadd el.
2023. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Irígy!:D
2023. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt nem értem. 4 éve szeretők, de van párjuk, akikkel nem házasok, nincs gyerek. Miért nem együtt vagytok? Mi értelme ennek? Miért mással vagytok?
2023. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!