Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a szeretőm ?vagyis (exem) mert tegnap írt hogy nem kér többet belőlem. Találkoztunk és a kocsimba látta amit a barátnömtől kaptam ki apróságot szívecskés névre szóló ajándékot. Hisztizet hogy biztosan szerelmes vagyok belé

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 17:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme, mi értelme..... Hát a változatosság. Egy pina, egy fasz unalmas hosszú távra nekik, de a fix kapcsolat meg kell a külvilág miatt. Megérdemlik egymást.
2023. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

11

Ezt még érteném, hogy a változatosság, na de 4, azaz négy éve szeretők! Mi ebben a változatosság? :D

2023. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12

Két fasz, két pina jobb, mint az egy. 😃Egyszer egyikkel, máskor másikkal, vagy egy nap mind a kettővel. Máris megvan a változatosság.

Egyébként meg valószínűleg nem bíznak egymásban annyira, hogy a fix kapcsolatot lezárják, hogy egymással kezdjenek valamit. Ez érthető is, hiszen mindkettőnek adott a jelleme. És ezzel nagyon is tisztában vannak. Szanaszét csalnák egymást is egy idő múlva.De az sincs kizárva, hogy a szexen kívül nem is tudnak egymással kezdeni bármit is. Csak ez az egy, ami működik köztük.

A szerető lehet, hogy már érzelmileg sem független, de nem lép ki a saját kapcsolatából, mert sejti, hogy max. a kérdező farkára számíthat. Két szék közül a földre esést nem vállalja, mert nem képes 5 percig sem egyedül lenni.

A pasasnak meg így a jó. Hazamegy, belevigyorog a párja arcába, holnap meg megint a szeretőjének az arcába, és ezt élvezi. Egyik lyukból a másikba.

2023. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem kár volt szakítanotok.

Mindketten felelőtlen b.rmok vagytok.

Gratulálok egymáshoz.

2023. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#10 vanak gyerekeink mind kettönknek, csak nem értem miért zavarja egy szív kis tábla mikor neki is van, párja
2023. jún. 6. 20:27
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem minden csak fekete vagy fehér.
2023. jún. 6. 20:29
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak fekete-fehér, de hogy van gyomrod elfogadni a párodtól egy ilyen kedves ajándékot, ha a háta mögött mással dugsz?
2023. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
A gerinctelen viselkedésnek mesélj, milyen színei vannak még?
2023. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 Aki még nem volt ilyen helyzetben honnan is tudná
2023. jún. 8. 11:47
 20/22 anonim válasza:
46%

Szerintem igaza van, ő szerelmes beléd,többet akarna,de te nemveszed észre.

Neked kényelmes ez a helyzet, ha van gyerek, akkor is.

A gyerekek sok mindent megértenek!

Csak van neked szegény....

2023. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!