Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy régi ismerős lány,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy régi ismerős lány,aki pár napja szerelmes idézeteket,és indiai párkapcsolati bölcsességeket oszt meg amit csak én láthatok!Ilyennel nem találkoztam,és sajnos fogalmam nincs,hogy hogy reagáljak,mit válaszoljak ezekre?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igazat, hogy 1. te is bele vagy esve vagy 2. te csak ismerősnek tekinted, nem barátnőnek....
2022. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhhaaaa...szóval tetszik a csaj, de félsz , hogy kettyós kicsit...
2022. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menekülj :)


Indiai párkapcsolati bölcsesség. Egy olyan ország bölcsessége ahol a mai napig kaszt rendszer van a lányok nem szerelembol házasodnak, a nemi eroszak elfogadott dolog.


Oké, emellé meg érdemes lenne elhízott embertol kérni étkezési tanácsot és akkor teljes a kép :)

2022. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy csak te látod???

Bocsi, de engem ez most jobban érdekel 😅



Amúgy meg ha érdekel a lány akkor nyugodtan ráírhatsz bármivel, tényleg bármivel mivel ő már eldöntötte hogy te kellesz neki

2022. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es!

onnan tudom,hogy az értesítésben az áll,hogy " megosztott egy bejegyzést,csak veled "!

2022. márc. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!