Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak iránti általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak iránti általános elégedetlenség nők részéről mikortól kezd el kialakulni?

Figyelt kérdés

Tapasztalható egy a nők irányából a férfiakra irányuló általános elégedetlenség majd mintha később ez utálatba fordulna át.


A nők átlag hány évesen a legelégedetlenebbek és hány éves férfiakkal?



2023. jún. 9. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Nem kortól függ, inkább a skalpok és csalódások számától.


Lehet valaki 22 évesen jut el oda, hogy már pár pasi átverte. Meg azért ő is megült már annyi számú férfit, amit nem tud csak 1 vagy 2 kézen megszámolni, amiktől önmagában is kevésbé tud már úgy kötődni, mint anno mondjuk az első szerelméhez tudott (aki elvette a szüzességét párkapcsolatban). Szóval lehet valaki 22, valaki 28 évesen jut el ide. (Vagy valaki 18 évesen, valaki meg soha, stb.) Szóval nem kor függő a dolog, inkább ezektől függ. A csalódások és a partnerek számától.

2023. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes, sztem semmi köze a partnerek számához. Mindig jön a "ki bááántott" kérdés, de egyszerűen csak körül kell nézni a világban. A családodban a férfiak, a barátaid, a kollégák, a barátnők párjai...


0 kapcsolattal is csalódott voltam a férfiakban, csak amiatt, ahogy láttam őket viselkedni. 10-11 évesen kezdődött, mikor a suliból hazafele utánunk kiabáltak, hogy "kinyalnának", és akkor még azt sem tudtuk, mit akarnak nyalni.

2023. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

# 2


ez a viselkedés miből ered? nyilván abból hogy nem volt előtte jó apa példa nem?


miért is nem volt?

2023. jún. 9. 21:37
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem a kortól függ, hanem a csalodasok milyenségétől, és mennyiségétől. Valakit lehet már az első pasija olyan szinten megbánt, megaláz, hogy már ott kialakul ez, még masvalakit olyan mélyen ugyan nem bántanak meg, viszont kisebb mértékben sokan.
2023. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a harmincas éveim közepére alakult ki egy kép. Nem általánosítok, mert biztosan vannak normális pasik is. Ismerek is párat. De nagyon sokan laza kapcsolatot keresnek, csak ezt elfelejtik közölni. Vagy a másik veglet, hogy annyira rátapadnak az emberre, hogy nem képesek elfogadni egy esetleges visszautasítást, ha rájövök, hogy megsem ő az, akivel együtt képzelem el a jövőt.
2023. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Szépségszalonban dolgoztam, a 40-es nők nagy része már rettenetesen ki van ábrándulva a férfi nemből. Megvetik őket. Egyedül a fiatal lányokon látok lelkesedést.
2023. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

"miért is nem volt?"


Tőlem kérded, hogy egy akkor felnőtt, számomra idegen férfinek mi volt a gyerekkorában?

2023. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

# 6


nem lehet hogy azért mert egy álomképet kerget mind ami nem létezik?

2023. jún. 9. 22:06
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Álomkép lenne egy normális, szerető férfi?
2023. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

# 9


az gyanús amikor senki nem normális

2023. jún. 9. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!