Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kedvelek egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelek egy férfit, de saját magammal való elégedetlenség miatt félek elfogadni a közeledést, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és vannak magammal problémáim, van kis túlsúly, tiszta vagyok ápolt, de nem a heti fodrászhoz járós, inkább egyszerű nő, a pasi is kedvel, megérzésem szerint is, meg mondta is, de még intimitásig nem jutottunk el a saját félelmeim miatt.

A randikat valamiért rendre megpróbálom kikerülni, mert félek, hogy ha odáig eljutunk,nem tetszenék neki, kiábrándulna, stb..

30 felett vagyok már jócskán.

Tudtok tanácsot adni?



2016. szept. 13. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Előző kapcsolataimban a kezdeti gátlások után egy idő után mindig fel tudtam oldódni, de most valamiért nem. Igaz, voltam csinosabb is régebben, de most valamiért nagyon frusztrált vagyok. Segítsetek, kérlek!
2016. szept. 13. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg,szerintem elfogad ugy ahogy vagy...a legtöbb ff az "egyszerű" nöket szereti...

Randizz,ne stresszelj

2016. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Ahogy az elozo is irta, ne aggodj.


Ha kozeledik feled akkor tetszel neki.

2016. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is mindig ezt mondom magamnak, de amikor találkozunk, előtte már lelkileg begörcsölök, és valami miatt mindig olyan szerencsétlennek érzem magam. De főleg a külsőm miatt bénázok. Amúgy jókedélyű és vicces is tudok lenni, de amikor a helyzet ott van, leblokkolok.
2016. szept. 13. 09:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ő önszántából van veled, téged választott, akkor az az azért van, mert te kellesz neki.

Talán tételezzük fel, hogy nem egy felszínes f.asz, akit csak a külső érdekel, és lát benned valami pluszt, ami neki bejön, és a többiekben nem találta meg.

Illetve egy dolog, hogy nem vagy tökéletes, hát basszus, ő sem az! Ettől még lehet, hogy külsőre is odavan érted. Elvégre te is biztos átéltél már olyat, hogy te meg voltál veszve egy pasiért, a barátnőid meg lestek, hogy "EEEZ? Hát ez tök ronda!". :D


Ízlések és pofonok.


Ismerem az érzést, én se értettem először, mit akar tőlem a férjem, mikor ő pont hogy sportos, kicsit fiatalabb is, független... hát mit akar egy elvált, kisgyereket, dundi nőtől?! Képzeld, neki pont az alacsony, dundi nők jönnek be, és nagyon imponált neki, hogy önálló vagyok és talpraesett, emellett meg házias és gondoskodó. Neki olyan nő kellett, mint én, és nem olyan, aki a címlapokon szerepel.


Hidd el, hogy ez a pasi sem azért van veled, meg gépfegyvert fogtak a fejéhez, hanem mert neki ez így jó.

Nem kell ezen ennyire görcsölni, találkozz vele, élvezd az együtt töltött időt, és nyugodtan tedd meg a következő lépést. Gondolom, ő se nyeretlen kétéves, hidd el, már most is tudja, milyen formákat fog találni a ruha alatt, ha le akar vetkőztetni, akkor látni AKAR meztelenül. ;)

2016. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazad van! És nagyon köszönöm a választ. A pasinak nem mondam el , hogy én frusztrált vagyok. Persze, ős sem tökéletes, de valahogy Ő pasiként jobban néz ki, mint én Nőként.

Én is dundi vagyok, és nincsenek olyan szexis ruháim, amikor vele vagyok órákig behúzott hassal próbálok ülni, vagy ha sétálunk, akkor olyan botorkálósnak érzem magam. Eddig mindössze egy csók volt, pedig nagyon odavagyok érte. Csak ha esetleg közelebb kerülünk, mármint intim helyzetbe, szóval attól vagyok megijedve, mert nincs szép alakom sem, meg valami miatt még magam vonzónak sem látom. Lehet, sőt biztos, hogy Ő is kedvel, de félek a kudarctól.

2016. szept. 13. 10:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak nőként én is ( amennyire lehet) bevetem a kis praktikákat, pl a melltartó hogy kicsit jobban tartson, meg kicsit néha bővebb naci, vagy ruha mely ápol és eltakar, de félek ha meztelenül lát, az itt -ott narancsbőrőmel, akkor világgá szalad.
2016. szept. 13. 10:14
 8/9 anonim válasza:
100%
ha nem probalod meg akkor nem tudod meg ha nem vagy igy jo neki akkor menjen mashoz... amugy meg valszeg ha nem tetszenel neki akkor nem foglalkozna veled biztos hogy gondolja hogy nem vagy tokeletes vagyis az alakod nem az :) ne izgulj ezen ezeket a sorokat tapasztalatbol irom neked:) ha gondolod szivesen beszelgetek veled priviben is
2016. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok 25L
2016. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!