Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban, hogy a partnerünk szeresse magát, hogy jól érezze magát a bőrében?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy ha valaki folyton elégedetlen magával és ezt a párja tudomására hozza, akkor mit vár Tőle?

2017. júl. 19. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos olyat vár tőle amit a párja nem tud neki megadni: önbizalmat. De azt magunkból kell előhozni, tenni kell érte. Például a sport, munkahelyi sikerek, új hobbi, stb mid jók erre a célra, de az önfejlesztést nem lehet kikerülni. Sajnos a társ hiába bizonygatja, hogy neki megfelel a másik, ha saját magunknak nem felelünk meg, ott van a kisördög bennünk hogy "csak beéri velem".
2017. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

100%-ban fontos.

Nem fogom neki bizonygatni a szeretetemet, ha ő nem hajlandó ezt elhinni, hogy szeretem.

Egyébként is, csak azt tudjuk adni, amit tudunk.

Pl. ha nem szeretjük magunkat, akkor hogy adhatunk a másiknak szeretetet?

2017. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon fontos, mondhatnánk alapvető! Aki saját magát nem szereti, az a partnerét sem fogja szeretni, és ideje jelentős részét a saját magával szembeni elégedetlenségével fogja tölteni...
2017. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Nőknek eléggé, mert ha egy férfi nem szereti magát, és nem érzi jól magát a bőrében, akkor az nem kell nekik... és nem hiszik el, hogy egy nő tudja a férfi önbizalmát legjobban emelni (csak azzal, hogy szereti, vele van), hanem gyártanak mindenféle ezobio bullshitet, hogy nem így van, és az önbizalom csak önmagától függ...

Azt letojják hogy a férfi mit mond, mit tapasztal, ahogy a kacsaszájnál, szilikoncsecsnél is letojják a férfiak véleményét, és kijelentik hogy a férfiaknak az tetszik.

2017. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos. Megterheli mind a kapcsolatot, mind a párját, ha folyton ez a téma. Az ember belefárad abba, hogy nem tudja növelni a párja önbizalmát, akárhányszor dicséri, akármennyire próbálja megerősíteni, tehetetlennek, kevésnek, gyengének fogja érezni magát.

Persze ha valaki reagál a megerősítésre és lehet növelni az önbizalmát, az jó lehet. Lehet, hogy ezt is várja.


Amúgy:

>Tőle

Felejtsd el ezt a hülye nagybetűzést. Magyarban nincs ilyen. Még a "Te" is hibás, de valahol érthető, hogy meg akarod adni a túlzó tiszteletet annak, akivel épp beszélsz, de a "Tőle" már egészen elvetemült dolog.

2017. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"5" direkt hangsúlyoztam ki!!!!
2017. júl. 19. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Volt két önbizalomhiányos exem, egyáltalán nem volt elég, hogy ott vagyok.

A jelenlegi páromnak semmi baja az önbizalmával, vele a legműködőképesebb a kapcsolatunk. Én nem kezdenék többet önbizalomhiányos férfiakkal.

2017. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos és aki ezt csinálja, az talpnyalást vár.

30/f

2017. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy törődjünk a partnerünk mentális egészségével, de ne essünk át a ló túloldalára, és ne váljunk a pszichológusává.
2017. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2017. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!