Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem tudnak elköltözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem tudnak elköltözni, mert nincs párjuk, azok hogy dolgozzák ezt fel?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy
2023. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
A költözésnek nem a pár jelenléte a feltétele. Sokkal inkább a hely és a pénz.
2023. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Én például nem is akarok párt soha, jól kijövök magammal. Kiegyensúlyozott vagyok, és nem hagyom hogy átverjenek, kihasználjanak, és hazudozzon nekem egy életen keresztül, hogy aztán félreb@sszon.
2023. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Én 19 éves koromban elköltöztem otthonról, most 28 vagyok, azóta nem laktam otthon és ebben az időben csak pár évig volt párom összesen. A kettő nem függ össze nálam.
2023. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kettő hogy függ össze?
2023. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Úgy függhet össze, hogy a pár összeköltözik, egyesítik erőiket, anyagiakat. Nyilván nem mindenkinél ez van, de lehet ez is.
2023. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
6. Igen ezt értettük, csak a kérdező úgy írta ezt, minthogyha ez a két dolog kötelezően összefüggne egymással. Pedig ugye nem. De értem, hogy vannak, akiknél igen. Mert pl. nem keres eleget, hogy egyedül kibéreljen egy lakást, szobát pedig valamiért nem akar bérelni.
2023. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nálam igen. Nem tudnék egy fizetésből megélni. Próbáltam, de az lett a vége, hogy egész hónapban a barátaimmal még fagyizni se mehettem el, és az utolsó napokban csak naponta egyszer ehettem. Nem vártam meg a telet, a fűtési szezont, így vissza kellett költözzek anyámékhoz😭
2023. jún. 11. 14:08
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Egyedül is eltudsz költözni, nem másra támaszkodva. Hajrá:)
2023. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én se bírtam ki, hogy az életszínvonal romlásához vezessen az egyedül élés, inkább ezért én is haza mentem.
2023. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!