Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, veletek szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, veletek szokott olyan lenni, hogy valaki nem tetszik, de aztán észreveszed, hogy valami mégis van?

Figyelt kérdés

Velem már többször fordult elő, hogy egy férfit ha látok elsőre hidegen hagy.

Aztán az illető elkezd bizonyos szemekkel nézni vagy valahogy jelzi, hogy neki én tetszek.

Ez nálam be szokott indítani valamit. Nem tudom mi ez, mert ilyenkor sem mondanám, hogy tetszik nekem vagy bármit akarok tőle. Valahogy kíváncsivá tesz, elkezd érdekelni ki lehet ő, és volt már rá példa, hogy állandóan az eszemben jár.

Ez fura, de olyan, mintha nem ő tetszene, hanem az, hogy én neki megtetszettem.

Ezt minek nevezik? Mennyire normális jelenség?


2023. jún. 11. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, beképzeltség? Kicsit furán hangzik, hogy "a kedvenc dolgom veled kapcsolatban ÉN vagyok".


Velem nem szokott ilyen lenni.

2023. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Egotuning. Szívesen. Lehetőleg ne szórakozz a másik ember érzéseivel.
2023. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, régen így működtem én is. De igazán jó kapcsolatom olyannal lett, akihez első pillanattól tudtam vonzódni.
2023. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Általában olyan férfiak voltak, akik soha nem keltetették volna fel az érdeklődésemet, ha nem látom rajtuk azt amit.
2023. jún. 11. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen velem is volt régen sokszor. Szerintem normális, hogy ha valakin látod, hogy tetszel neki, akkor kicsit máshogy nézel rá te is..
2023. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis nárcizmus kell ehhez. Én volt amikor tudatosan kihasználtam a pasit, annyi lehet a mentségem, hogy figyelmeztettem előre, hogy csak szexre kell és másba vagyok szerelmes. Ebbe belement, más kérdés, hogy elkezdett reménykedni én meg kénytelen voltam szakítani, mert a tulajdonaként kezdett kezelni és a szexben meg csapnivaló volt. De őrá pl.azért figyeltem fel, mert észrevettem, hogy tetszem neki. Most is van ilyen, de belefásultam, sose tudják úgyse pótolni azt, aki igazán vonzana, annak meg nem sok értelme van, hogy undorodok szex közben meg rabolja az időmet, miközben nem is érdekel. Azt hittem az elején, ezzel ő is jól jár, hiszen szexhez jut, de sajnos ilyenkor inkább sérülnek, mert nem lesz velem sikerélmény a szex, nem tudnak hatni rám férfiként.
2023. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez tök természetes. Egyik felkelti a másik érdeklődését, így lehetőség adódik a kölcsönösségre. Pasik, nők, ugyanígy vannak ezzel.

És nem értek egyet azzal aki azt írja hogy az van rendben, ha első pillanattól kezdve kell érezni azt, amit.

Hányszor de hányszor éreztem már ezt kezdetekkor, aztán kiderült hogy undorodom a szagától, kiderült hogy egy barom, egyből nem kellett a srác akivel annnyira keeeezdeeetektőőől...jah szóval ilyen nincs.

2023. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy , te tudod mit akarsz , masnak ebbe nincs beleszolasa.
2023. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, csak orulsz hogy megtetszettel valakinek.

Viszont, kerlek ne jatszadozz erzeseivel.

Ha neked is tetszik, akkor adj neki eselyt, hogy megismerd.

2023. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az jött le, hogy nem sok férfinak tetszettél vagy eddig nem nagyon vetted észre. Most viszont van valaki, akinek tetszel és nem vagy közömbös iránta. örülsz hogy van akinek bejössz. Biztos, hogy nem akarod megismerni őt? Mégis gondolsz rá néha…

Ha szingli vagy, akkor szerintem egy próbát megér, nem kötelező azonnal összejönni, hanem azt hogy megismerd a személyiségét.

2023. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!