Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire tartjátok cikinek magatok előtt vagy más előtt, hogyha nektek kellett kezdeményezni a párotoknál?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Sosem kezdeményeztem egyetlen férfinél sem. Mindig ők voltak azok akik léptek. És ez már igy is marad míg a világ-a világ.


Szerintem az a legalja amikor egy nő kezdeményez.

2023. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Párotoknál ekzdeményezni mások előtt? Hát ha most ezt úgy értem, akkor azért na alapból nem mások előtt történnek ezek a dolgok. :D
2023. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Szerencsére sosem kellett olyan kétségbeesetten párt keresnem, hogy nekem kellett volna kezdeményezni.
2023. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
nök többsége várja hogy egy férfi prédájává váljon maguktól képtelenek és nem is akarnak kezdeményezni.
2023. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Bro wtf mik ezek a valaszok

👁👄👁

2023. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Én sosem mertem kezdeményezni, mert ahhoz gyáva vagyok. Sajnos nincs párom, de ennek ellenére sem merek konkrétan kezdeményezni, pedig így 31 évesen kezdek kétségbe esni, hogy egyedül fogom leélni az életemet. :( Az igazság az, hogy "civilizáció" ide-oda, az ösztöneink megmaradtak. A férfiak tudat alatt szeretnek vadászni és akaratlanul is a "nyomulós" nőkre nem tudnak valahogy úgy viszonyulni, mint arra, akit meghódítottak. Nyílván kell nekik jel és visszajelzés, hogy érdekeljük, de maradjon meg a vadászat érzése nekik. Legalábbis ezt olvastam és férfi ismik is ecsetelték egyszer, mikor ez téma volt még pár éve, javítsatok, ha nem egészen így van, főleg férfiak, hogy ti hogy érzitek, hogy gondoljátok, sokat segítene szerintem ez mindenkinek. :) Visszatérve, éppen ezért nem merek kezdeményezni annál, akibe beleszerettem. Nyílván, ha tudom, hogy ma összefuthatunk, akkor igyekszem szép lenni és kedvesen mosolyogva köszönni neki, jeleket küldeni, de úgy, hogy ne nyomulás legyen, ne vegye észre egyértelműen, hogy "na ennek bejövök". Megadom a jelet, hogy merjen kezdeményezni, ha akar. Ha nem akar, akkor meg magamból csinálok hülyét, hogy futok utána, szóval igyekszem látható de mégis láthatatlan lenni. Tanácsokat elfogadok, főleg férfiaktól, hogy honnan tudom, hogy esetleg én is bejövök neki, mit tegyek vagy mit ne. :)
2023. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én pl. szerintem én írtam rá először a páromra, utána viszont ő hívott el randizni. Nem tudom ez kezdeményezésnek számít-e, de én úgy veszem, hogy igen. Teljesen felvállalom, nem kétségbeesetten futottam utána, csak tettem egy próbát, mert tetszett. Egyébként utólag kiderult, hogy ő is írni akart, csak megelőztem. :D
2023. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó igen ez kezdeményezés, és tökéletes.
2023. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer-egyszer belefér, de a szememben kiheréli magát és tekintélyét veszti, ha nekem kell udvarolnom és mindenben lépni.


A tehén nem fogja baszni a bikát, sajnálom.

2023. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Egyik parom még a kapcsolatban is kiröhögött folyton azert, mert ahogy ő fogalmaz, én szedtem őt fel.(én nyomoztam ki a számát és hívtam fel, meg el bulizni, amiből több lett mint hittem.)


A többi pasi meg amigy siman ezt hiszi amiről 3. is ír, ahol egy nő kezdeményez ott akkor biztos kétsegbeesett nő van aki nem kell senkinek.

2023. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!