Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyáva és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyáva és “férfiatlan” voltam?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány aki felé volt egy nagy fellángolásom, de aztán mielőtt konolyabb lett volna véget is vetettem neki, mert elmúlt. Ennek már egy éve. Azóta van barátnőm.

Vonzónak továbbra is vonzónak tartom és egyszer-kétszer sajnos vélelten flörtöltem vele kicsit, amit szerintem komolyan vett. Erre megkeresett, hogy szerente velem beszélni még az egy évvel ezelőtti dologról, mert neki segítene és mondta hogyha benne vagyok akkor keressem. De igazából semmit sem akarok tőle, max jóban lenni, ezért úgy gondoltam nem kavarok be egy beszélgetéssel, ahol nem is tudom mit tudnának mondani egymásnak, meg a barátnőmnek sem esne jól szerintem, ezért nem kerestem. Erre 2 napja kiakadt, amikor hozzászóltam, hogy mizu vele és megdicsértem a ruháját, hogy legalább annyit írhattam volna, hogy nem akarok vele beszélni és szerinte nagyon gyáva és férfiatlan viselkedés, hogy reményt keltek benne de lezárni nem vagyok hajlandó. Úgy gondolom azon a pár flörtölésen kívül (de az is részegen) semmi jelet nem adtam hogy akarnék tőle bármit+bennem ez teljesen le van zárva



2023. jún. 12. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Elrontottad az egészet mert én ilyen voltam régen egyből azt hittem akarnak tőlem valamit. Ezt inkább magával kell megbeszélnie, hogy ne ugorjón minden flörtre , mint ha a másik lenne élete szerelme csak azért mert kicsit kacérkodott vele. 29n
2023. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Gusztustalan húzás volt tőled..

Ha van párom,alap,hogy nem flörtölgetek,nem szórakozok más nővel,meg alapból nem kell más érzéseivel visszaélni..

A lány valószínűleg teljesen komolyan vett téged,te meg egyetlen egyszer nem mondtad volna meg neki,hogy részedről ez egy nagy nulla...tipikus nárcisztikus önző alak vagy,mint a férfiak jó nagy többsége!!

2023. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

2. Nem is értem hogy a barátnője hogy tűrné ezt, ha tudná xD?

Egyáltalán hogy van neki xD

2023. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Nyíltan mond meg neki, hogy nagyon csíped Őt, vonz Téged (ez jólesik majd) ám komoly párkapcsolatod van és nem akarsz a párod háta mögött levelezni-senkivel se.
2023. jún. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Ártatlan ki flört. Kedvelem az ilyen meghatározást,mert ez pasi nyelven annyit tesz:

Kicsi a f*szom, kérlek javíts az egómon.

Ajánlom figyelmedbe Dr. Falus Györgyöt aki pénisz nagyobbító műtéteket hajt végre. A konzultáció a veboldal szerint díjmentes.

2023. jún. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Flörtölsz olyan nővel, aki akar tőled valamit, miközben barátnőd van és nem gondoltad komolyan. Jóban akarsz lenni vele, de ignorálod üzeneteit. Szerintem magad se tudod mit akarsz, ebből se barátság nem lesz, de a barátnőd is el fogod veszíteni, ha így viselkedsz.
2023. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van,abszolút szánalmasan viselkedsz szerintem!

Két nő lelkét is megtiprod egyszerre.

2023. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Mennyi idős a lány?

Nem kellene ekkora jelentőséget tulajdonítania annak, ha valaki az ismerősei közül részegen rá nyomul.

Jutottatok is valamire, legalább egy csók volt?

Ha annyira meg akarta volna beszélni elmondhatta volna akkor is, amikor azért keresett meg, hogy majd keresd meg, ha beszélni akarsz vele a tavalyiról.

2023. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Gusztustalan vagy!

A lány tuti,hogy őszintén érdeklődött,te meg teljesen hülyére vetted.

De a barátnődet még inkább megalázod azzal,hogy akár részegen,akár józanul más nőre kacsintgatsz.

Férfiak szégyene vagy!

2023. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!