Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetett ilyen rövid a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ilyen rövid a csók?

Figyelt kérdés
Hétvégén szórakozóhelyen megismerkedtem egy lánnyal. Több órán keresztül együtt buliztunk. Smároltunk is jópárszor. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy mi a tapasztalat nálatok? Szóval nem vagyok nagy csajozógép, elég ritkán sikerül egy idegen lánnyal ilyen jót bulizni. Többször is smároltunk, viszont mindig úgy éreztem, hogy amire jobban belelendülnénk, addigra Ő megszakítja a dolgot. De aztán kicsit később meg lesmárolt engem, aztán újra és újra ez megtörtént. Bár mint mondtam, hogy nincs sok ilyen jellegű tapasztalatom, de ami van, annál ezt mindig sikerült jobban elhúzni. Nemtudom talán büdös lehetett a szám? Otthon indulás előtt mostam fogat, de azért mire találkoztam vele, már sok pohár ital és sok szál cigi elfogyott. Ráadásul még azt sem lehetett mondani, hogy nem talált volna mást, mert nagyon-nagyon szép volt.

2023. jún. 13. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Talán teljesen kezdő volt még...?!
2023. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném. 30 körül voltunk mindketten.
2023. jún. 13. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Neki a csókról az a fogalma hogy rövid. Tapasztalatlan valszeg.
2023. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

És mi lett vele? Nem volt folytatás?

Ha büdös lett volna a szád, nem hiszem, hogy lett volna második csók.

2023. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a végén már elég rosszul lett, akkor megvártam míg odatalál hozzánk a barátnője, aztán elbúcsúztunk. A facebookját megadta, de végül nem jelölt vissza. Bár nem is helyi volt, csak látogatóba jött ide.
2023. jún. 13. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eskuszom, magamtol ez az elso gondolatom, o tetovazott. En no vagyok, es nekem is ez volt a rettenet fiatalon. Tapasztalatlansag, vagy nem is elvezi, nem erzett meg ra, vonzodik, de nem erzessel csinalja, mert nem erzi, hogy jo.
2023. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírok a szerelmemmel sokáig vagy hosszasan csókolózni. Az előző 4 kapcsolatban sem tudtam. És a másokkal való csókolózások sem voltak hosszúak. Egész egyszerűen azért, mert egy időután undorodni kezdek attól, hogy egy meleg, ízes, nyálas(!) puha húsdarab benne van a számban és mozog. Írtózom az ilyesmiktől, zselés, gumis dolgokat nem is tudok megenni, a számban tartani. (Gumicukor, puding, gyümölcszselé, stb) Ha bármilyen ételt ki kell tolnom a számból, elkap a hányinger. Ilyen furi vagyok és biztos vagyok benne, hogy vannak más nők is, akik így működnek. Vagy bármiféle különösebb ok nélkül, nem szeretnek csókolózni/nem szeretnek hosszú ideig csókolózni.
2023. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt tudom elképzelni esetleg, hogy túl nyelvesen, nyálasan csókolsz az ő ízlésének. Tehát vonzódik hozzád, akar csókolózni, de finomabban, ajkasabban. Te viszont nem veszed a lapot és vadul áttolod a nyelved, nagyon nyáladzol.

Valószínűleg a pia és a cigi miatt nem volt túl jó ízű a szád, de ha ajkakkal jobban játszol és kevesebb nyelvet hozol bele, akkor kevésbé zavaró. Eleinte én jobban szeretem, ha csak az ajkak dominálnak a csókban, amíg viszonylag ismeretlen a másik, utána ahogy épül ki a bizalom, jöhet a nyelv. De egyből áttolni és ajtóstul rontani a házba nekem kiábrándító.

De ha nem így csináltad, akkor passz, ez csak egy lehetséges magyarázat.

2023. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy túl nyelvesen csókolok. Inkább a másik véglet vagyok.

Szerintetek érdemes még egy próbát tenni vele mondjuk instán, vagy valahol? Vagy ha úgysem jelölt vissza facebookon, akkor hagyjam?

2023. jún. 14. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jelöl vissza, akkor hagyd. Van, hogy részegen/faradtan jó ötletnek tűnik valami, aztán másnap józanul már nem.
2023. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!