Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás ha pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás ha pasit állandóan ölelgetem egy tali alkalmával?

Figyelt kérdés

Esetleg puszit is adok neki közbe..?

Nagyon ragaszkodó típus tudok lenni, de sokszor inkább visszafogom magam és inkább nem csinálok semmit.


L/21


2023. jún. 14. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én imádnám, de ha nem vagy szimpatikus, akkor inkább taszítana. Először szerintem puhatold ki, hogy bejösz e neki.
2023. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már találkoztunk többször, de kb csak egyszer-kétszer öleltem még meg.
2023. jún. 14. 18:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő is kezdeményezet már ölelést.
2023. jún. 14. 18:20
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Légy inkább az enyém:))
2023. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha a másik fél nem elutasító e téren, akkor nincs gond.
2023. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Van, akinek ez imponáló, másnak meg fojtogató. Neki kell éreznie:)
2023. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a reakcióit. Mindenkinek más a szeretetnyelve. Én például sokkal jobban szeretem, ha megölel egy lány... ha bármi miatt elkezd dicsérni, azt viszont nem tudom normálisan kezelni, mert hihetetlenül zavarba tudok tőle jönni. Öcsém meg pont fordítva, ha elkezded dicsérni, megnyerted magadnak, de ha hozzáérsz, akkor elvesztetted. De erre tényleg nincs általános megoldóképlet, figyelni kell a másikra.
2023. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment mindenkinek a zöld pipa 😇
2023. jún. 14. 19:20
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Első pár randin jó de de alapvetően szeretek levegőt kapni. :)) Pl nekem az összebújós alvás se jön be, kell egy szűk karnyújtásnyi távolság. Kedves odaadó lánynak látszol,de nem minden pasinál fog bejönni. Egyéne válogatja.
2023. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az adott pasitól függ. Én imádom, ha a lány ilyen. Csak én meg mindig kifogom a fagyosabb lányokat. De a mostani barátnőm szerencsére bújósabb. :)
2023. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!