Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! kilehet szűrni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! kilehet szűrni az ilyen pszochopatákat?

Figyelt kérdés

Az olyanokat, mint például Jagami Light, a Death Note animéből:


Jóképű, elegáns, magabiztos, céltudatos, kiemelkedően intelligens, sikeres. De full pszichopata, nem kötődik senkihez.


2023. jún. 14. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Ki lehet szűrni.
Talán
Sajnos nem. Az ilyenek leveszik a nőket a lábukról.
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez a japánjófiú a halálom, olyan szinten irritáló és steril, hogy soha nem kerülnék magamtól a közelébe. De biztos van olyan fajta pszichopata is, aki engem meg tud győzni.



Ezek a Yagami, Joe Goldberg, (sorozatbéli) Jeff Dahmer féle szappanillatú, frissen vasalt jófiúk viszont nem ilyenek.

2023. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, azonnal. Figyeld meg hogy viselkedik a nála alacsonyabb osztályú emberekkel, akihez nem köti érdek. Azonnal lebukik.
2023. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy bukik le, és kiszűrni sem lehet. Szerinted akkor létezne rendőr, aki pszichopatákkal kénytelen szívni?
2023. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
3 Mondom, hogy lebukik:D Simán ki lehet szűrni.
2023. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
+Nézz bele egy pszichopata szemébe, totál nem tudja rejteni a valóságát.
2023. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom ki ez, de általánossagban azt mondom, hogy akinek mar van ilyennel tapasztalata az simán kiszűri. Akinek nincs, es még hisz a mesékben, az sajnos beleeshet a csapdába
2023. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Jaj persze, mindenki feketeöves emberismerőnek hiszi magát, pedig az emberek többsége nem tudná kiszűrni.
2023. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7


Én is így gondolom.

2023. jún. 14. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Ahogy a 6. válaszadó írta, némi tapasztalat kell hozzá, tehát azt el tudom képzelni, hogy egy kamaszlány fejét elcsavarja egy ilyen pasi. De ha már van némi emberismereted, akkor észreveszed az intő jeleket.


Más kérdés, hogy bizonyos emberek (nők és férfiak egyaránt) vonzódnak az ilyen beteg személyiségekhez, tehát annak ellenére, vagy épp amiatt, hogy felismerték a red flageket, nem akarnak kiszállni. De a normális emberek többsége ilyenkor futva menekül.

2023. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel nekem alapból nem jönnek be az ilyen srácok, úgyhogy a nem pszichopatákat is kiszűrtem eből a típusból.
2023. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!