Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi lát egy nőt és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lát egy nőt és a gyerekét, akkor egy anyát lát, vagy nőnek nézi attól még?

Figyelt kérdés

Ha együtt van jelen egy nő és a gyereke, akkor a kívülálló férfi milyen szemmel néz a nőre?

Képes még ettől egy bomba nőt látni vagy azt látja, hogy ő egy anyuka?


2023. jún. 15. 11:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Én speciel nagyon bírom az apuka fazonokat, de nem tudom ez fordítva is így van e, vagy egy pasinak egy anya az csak letojt tyúk kategória.
2023. jún. 15. 11:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyukátol függ. Ha szép nő, akkor persze, ha lestrapált, akkor nem.
2023. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Emberfüggő.

Én egy nőt látnék, gyerekkel. Szóval, szex jöhetne, de kapcsolat nem.

2023. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Meg szoktak nézni akkor is, ha a gyerekekkel vagyok, de bunkó beszólások, fütyülések már nincsenek, inkább előzékenybe mennek át még az útépítők is.
2023. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szép a nő, akkor is anyukát látnak, mert azt nem tudod lemosni, már az vagy. Most volt lányom szülinapja, kiültettem a partybolt elé, addig vásároltam bent. A lányom mesélte, hogy mellette megállt két férfi és beszéltek arról, milyen "dögös anyuka" vagyok. Nekem fel sem tűnt, csak a gyereknek integettem ki és szóltam rá, hogy maradjon a helyén.


Nem lehet lemosni, én ezért szeretek néha gyerek nélkül mutatkozni, nem gondolnák, hogy gyerekem van, és a nőt is látják bennem, majd csak utána gyerekkel. Valahogy a kettő megzavar, nem tudom összeegyeztetni, és ahogy észrevettem, másoknak is nehezen megy. Egyébként fordítva engem nem zavar, én is bírom a jól apáskodó férfiakat, de talán csak azért, mert belénk van rögzülve, milyen egy nő, milyen egy férfi, és az utóbbi jobban megfér az apasággal, mint az előbbi. Egyszer legyél szigorú, határozott, következetes a gyerekeddel, bukik a törékeny, megmentésre váró női kép, ami a férfiak agyába(és sajna az enyémbe is) bele van égetve.

2023. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha felkelti a figyelmem, akkor nyilvan nokent kelti fel, azt latom meg benne. Az, hogy anyuka is, az egy sereg pozitiv noi skillt takar, amit egy ferfi keres egy noben.
2023. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csakis anyának látom már az "ilyet".
2023. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Én is csak anyukának látom.

Le leszek pontozva,de én

házas, elvált,anyukákkal én nem ismerkedek.

Én csak az anyukát látom benne.

2023. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!