Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyem egy felnőtt férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyem egy felnőtt férfi érettlen, gyerekes viselkedése?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, akinek volt dolga ilyennel? Miből lehet látni/felismerni, hogy komolytalan, még gyerek az illető?
2023. máj. 12. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem tud olvasni és reggel oviba viszik......
2023. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
hát már csak tudod, milyen az éretlen, gyerekes hozzáállás (hacsak nincs neked is olyan)
2023. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát most egy példa jutott eszembe ismerettségi körből:

0 konfliktuskezelés, 0 érzelmi kontroll


Ha valami nem sikerül neki, dührohamot kap. Ez jelentheti azt, hogy csapkod, kiabál, de azt is, hogy csak simán magába gubózódik és durván elhajt, ha bárki szólni mer hozzá.

Konfliktuskezelésnél ugyanez a módszer. Gondolom a harmónia megbomlását sikertelenségnek érzi vagy nem tudom, de a lényeg, hgoy dühből, haragból reagál, esetleg félelemből. Kiabál, vádolg, sír, toporzékol, fenyegetőzik, elbarikádozza magát, esetleg simán csak elsétál, aztán később úgy tesz, mintha semmi sem történt volna. Ilyet egyébként még 50+ évestől is láttam.... elég szar volt:S


De De az érett érzelmi kontroll az örömnél is ki tud jönni. MInt egy lelkes kiskutya körbetáncolja öröme tárgyát, teljesen szemellenzősre beleéli magát valamibe. Ez amúgy önmagában még nem nag bűn, most miért lombozzunk le valakit azzal, ha visszahúzzuk a földre? Deee ebből gyakran az sül ki, hogy az egekbe szöknek a tervei, az elvárásai, így persze a dolog nem úgy sül el, ahogy ő tervezt eés....

.... és akkor jön a kudarcélmény és konfliktuskezelési metodika, amit az elején írtam.


Szerencsére én csak a haveri körbne néztem végig ezeket, és szeren sére az a srác is 25-27 éves korára kinőtte (persze női hatásra:D), de egyébként botrányos volt még barátként is együtt lenni vele:D

Bár igazából ha kártyázunk, a mani napig képes ránkborítani az asztalt, ha veszít:D De ez legyen a legnagyobb gondunk, az élet fontosabb területein már megtanult uralkodni magán. Elvileg:D

2023. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenre sértődik ami nem úgy van ahogy ő akarja, büntet érte, játszadozik emberek érzéseivel, nőkkel, drogozik, iszik, felelőttlen, s sorolhatnám...
2023. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a 44 éves főnököm.
2023. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De az is jó, amit a 3-as leírt. 5. voltam.
2023. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, amikor sokszor durcás.
2023. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig az övé kell legyen az utolsó szó.
2023. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit én látok a környezetemben:

- piti dolgok miatt nyűgösködik, hisztizik, "bedurcul" másokra (pl. nem vettek neki mekis fagyit a két szép szeméért); elkezdi a másikat érzelmileg zsarolni meg tombolni, ha vmi nem úgy történik, ahogy ő eltervezte, vagy épp haragszomrádot játszik, szeretetmegvonással büntet, tüntetőleg nem szól a másikhoz

- csak saját maga érdekli, a saját élvezete és akarata, másokkal nem törődik (főleg ha nem is vadidegenekről van szó, hanem hozzá közel álló emberekről, akiket állítólag szeret)

2023. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!