Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élitek/éltétek meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek/éltétek meg, hogy nincs külön szobátok, mióta a párotokkal alszotok, laktok?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt párkapcsolatom, de érdekel a téma.

14 éves koromig az öcsémmel laktam egy szobába, szörnyű volt minden szempontból. A legrosszabbak a téli-őszi időszak volt, mert akkor nem tudtam kimenni a teraszra tanulni, vagy kicsit egyedül lenni, mert szüleim szobájába szüleim voltak, a mi szobánkba az öcsém, a konyhába meg állandóan kijött valaki, és az se volt olyan jó, mert az asztal felett kellett görnyedjek az ágy helyett. Nagyon imádom, hogy van külön szobám (bár anyám nem bír kopogni, az lenne az igazán jó, ha megtanulna és akkor minden tökéletes lenne).


Ti hogy éltétek meg, hogy közös szobában vagytok a párotokkal és egy ágyban alszotok?


2023. jún. 15. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem a kérdést, muszáj egy garzonlakásban lakni? Jó, tudom, van az az anyagi helyzet, amikor igen, de azért többre is törekedhettek. 2 szobás lakás ha ketten vagytok akkor alap. Mi is így lakunk. A hálószobában is van egy íróasztal, ott is lehet szinte majdnem mindent csinálni, amit a nappaliban is. Így van szabad tere mindkettőnknek.


Az egy ágyban alvás pedig teljesen más, az még jó érzés is.

2023. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ki beszélt garzonlakásról??? Hol írtam ilyet??????
2023. jún. 15. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Öhm... namost az van, hogy egy gyereknek a szobája a zélettere.

Egy felnőttnek meg a nappali, a hálószobába csak aludni jár.

Ez alól kivétel a dolgozószoba ami ideális esetben saját helység a job bkoncentrálás végett.

2023. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2. Azt írtad "nincs külön szobátok, mióta a párotokkal laktok".


De, ha legalább egy 2 szobás lakásban laktok, akkor lehet külön szobátok.

2023. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan élnek legalább másfél szobában gyerek nélkül is. Adott azonnal a külön tér.
2023. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátom a nappaliban kapcsolódik ki. Én a konyhaasztalnál szoktan foglalatoskodni a laptoppal.
2023. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Felnőttként nem kell külön szoba. + a párommal öröm együtt lenni, nem zavar.
2023. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Valakivel oldott vagyok lazabés jól érzem magam 10m2-en is, mással.meg wc-re se merek kimenni évekig sem.

Vagy van akivel együtt főzünk is, millio témánk van, és szeretek főzni, más meg inkább ott sincs addig a konyhában, munkának élem meg a főzést es egy idő múlva teljes egészében kihagyom.


Nekem ez annak függvénye csak milyennel járok.

2023. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van külön szobánk és ágyunk, plusz a nappali.
2023. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, egy par mas, mint egy kisteso. mar egy erettebb, felnott ember. Ha neked tanulnod kell, beken hagy. Ha megismeritek egymast ritmusat, ki mikor szereti, ha beken hagyjak, akkor azert nem kell osszehasonlitani egy kistesoval...
2023. jún. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!