Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élitek/éltétek meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek/éltétek meg, hogy nincs külön szobátok, mióta a párotokkal alszotok, laktok?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt párkapcsolatom, de érdekel a téma.

14 éves koromig az öcsémmel laktam egy szobába, szörnyű volt minden szempontból. A legrosszabbak a téli-őszi időszak volt, mert akkor nem tudtam kimenni a teraszra tanulni, vagy kicsit egyedül lenni, mert szüleim szobájába szüleim voltak, a mi szobánkba az öcsém, a konyhába meg állandóan kijött valaki, és az se volt olyan jó, mert az asztal felett kellett görnyedjek az ágy helyett. Nagyon imádom, hogy van külön szobám (bár anyám nem bír kopogni, az lenne az igazán jó, ha megtanulna és akkor minden tökéletes lenne).


Ti hogy éltétek meg, hogy közös szobában vagytok a párotokkal és egy ágyban alszotok?


2023. jún. 15. 18:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Imádom.

Amúgy ez tök más, a tesót nem kéri, választja önként az ember. A párját igen. Meg felnőtt kapcsolatban a partner egy felnőtt ember, nem egy energiabomba kisgyerek. Stb.

Amúgy nappali+háló lakásban lakunk, szóval ha olyan nagyon külön akarunk lenni az megoldható, bár ez csak akkor szokott előfordulni ha egyikünk telefonál.

2023. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 19 éves koromig osztoztam anyummal, utána lett saját szobám. De a párommal közös légtér minimálisan sem zavar
2023. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, ha munka ügyben a páromnak éjjel el kell mennie (néha előfordul), akkor rossz, rosszabbul is alszom.
2023. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!