Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdeznéd a párod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdeznéd a párod, hogy mi a véleménye egy nőről, akkor őszinte választ várnál?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha kíváncsi lennél, hogy mit gondol egy fenékről, vagy bármilyen testrészről és mutatnál neki egy képet, akkor őszinte választ várnál, (például azt mondaná, hogy jól néz ki, formás), vagy azt várnád, hogy hazudjon (sz#rul néz ki), vagy esetleg azt várnád, hogy lecsesz téged, hogy nem fog ilyenre válaszolni?

Barátnőmnek meséltem, hogy kértem a párom véleményét egy modell fenekéről, pusztán kíváncsi voltam, hogy csak szerintem furcsa, vagy más szerint is, a párom pedig őszintén válaszolt, hogy jól néz ki. A barátnőm pedig azt mondta, hogy egy gyökér a barátom. Nem értem, én kérdeztem, ő elmondta a véleményét, ezért valóban bunkó lenne a párom?


2023. jún. 16. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem is égetném magam ilyenekkel hogy előtte hasonlitgatom másokhoz magam vagy alacsonyitom le másokhoz magam vagy azt mutatni hogy más nőkkel versenyeznék vagy azt hogy tartanék attol hogy banja hogy nem egy szembejövővel van helyettem.

Nem akarnék egy pasi szemében csökkenni ezzel vagy lejáratni magam. Hogy érte aztán verekednék is hogy ki győz.

2023. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés marhára nem arrol szol hogy milyen egy 3.nő s.gge hanem féltékenység irigység önbizalomhiány. Merthát kit érdekel egy másik nő s.gge?
2023. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kitana. ***** válasza:
97%

Őszinte választ. Ha mutatok neki egy tök egyértelműen jó feneket, akkor eleve el se hinném, hogy nem tetszik neki. Plusz felesleges szerintem direkt lehúzni másokat. (Ok, nem tudja meg a képen látható lány, de akkor is.) Ha velem van, akkor nyilván az enyémmel sincs komoly problémája, nem bunkóság másokat is szépnek látni, pláne ha eleve én kérdezem.

Bunkó akkor lenne maximum, ha ő dugdosná az orrod alá a nőket, hogy ki milyen jól néz ki.

2023. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még én is képes vagyok arra, hogy elismerjem, hogyha a nőnek jó alakja, vagy szép arca van. Ha meg én várok el véleményt és ő őszintén válaszol attól miért lenne bunkó? Nem értem.
2023. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hármas négyes vassal egyet értek, első kettőnek mondom, nem volt semmilyen önbizalom hiányról szó. A csajszi feneke szerintem furcsa formájú volt, tök ártatlan gondolat volt bennem, hogy ez tényleg fura, vagy pasi szemmel nem? Rá kérdeztem, ő azt mondta, hogy jól néz ki. Barátnőm véleménye erről meg az volt, hogy mocsok a barátom, mert kimondta.
2023. jún. 16. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy őszinte választ várok!

Én élőben szoktam véleményt kérni, azért mert fordítva vagyok összerakva, nem látom magam olyan kövérnek, mint amilyen valójában vagyok, ezért meg szoktam kérdezni, hogy az a nő ott nagyobb darab-e, mint én stb, hogy képbe tudjam magam keríteni

2023. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!