Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek csak rövid, max...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek csak rövid, max 1-2 éves kapcsolatai voltak összeköltözés nélkül, az majdnem olyan, mintha nem lett volna még kapcsolata, tehát komolytalan, "valami gond van vele"?

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, de benne van a pakliban.
2023. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez a normalis az elején.

Senki nem indít osszekoltozess

2023. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
el
2023. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, 1-1.5 éve vagyok együtt a párommal. Igazándiból nem élünk együtt, de majdnem. Illetve már tervezzük a költözést, kivettünk egy albit. Pár hét múlva lesz a diplomaosztónk, a záróvizsgán túl vagyok.


Valami gond lenne velem? Kétlem. Ha 40 évesen tartanék itt, akkor lehet elgondolkodnék.

2023. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal egyetem alatt költöztünk össze, mert keveset tudtunk volna találkozni, mindketten dolgoztunk is az egyetem mellett.

Kb 3 hónap kapcsolat után költözünk össze albiba, vagyis én elkoltoztem, aztán ő is oda költözött, azóta is minden oké, már két éve.

2023. jún. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éves "rövid" kapcsolat? Sajnos ezt már nyugodtan nevezhetjük komoly kapcsolatnak manapság. Csoda, hogy valaki ennyi ideig fenn tud tartani egy normális kapcsolatot.
2023. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
49%

Szerintem egy 2 éves kapcsolat nem rövid.

Már bocs, de annál hosszabb kapcsolatban házasság nélkül minek lenni?

Ha pl. én 3-4 évig együtt vagyok valakivel és még nem kérte meg a kezem, tovább is állnék.

2023. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 azért ez elég butaság csak ez alapján.


Sok ismerősöm van, akik most 20-23 évesek és 14-15 éves koruk óta vannak a párkapcsolatukban. Én 20 évesen jöttem össze a párommal, most 22 vagyok és még nem vágyom esküvőre. Sőt 24 éves korom előtt nem akarok házasodni. Hiába tudom a párommal elképzelni az életemet. Egyszerűen nem vagyok ebben az életszakaszban. Előbb lediplomázok mesteren. Leghamarabb ezután jöhet az eljegyzés és utána még kb egy év az esküvőig. (Én vagyok a lány, szeretnék házasságot, szeretnék gyerekeket, és a jelenlegi párommal szeretném ezeket, csak nagyon nem most)

Szóval ez kortól is nagyon függ szerintem, mert hiába vagy 3-4 éve együtt valakivel, ha még csak 18-20 éves vagy.

2023. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nyilván nem 14 éves beszélek, felnőtt 30 éves nő vagyok, nem gyerek :DDDD
2023. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És a 22 éves nem felnőtt? Dolgozik, külön él stb. Tegyük fel van egy 6 éves kapcsolata. Most szakítani kellene, mert nem hazasodtak meg 20 évesen?


Oké, 30 évesen megértem ezt a hozzáállást, egyet is értek vele. De a kérdés a korábbi (összes eddigi) kapcsolatokra vonatkozik. Arra is, amiben fiatal felnőttként volt részünk.

2023. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!