Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy baratnom megkert, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baratnom megkert, hogy jeloljek be egy fiut, aztan rajottem hogy az a fiu az exem egyik testvere. Ez gaz?

Figyelt kérdés
Talan gyerekes, de megkert egy baratnom h jeloljem be, regebben volt amikor en is megkertem ot ilyesmire. Bejeloltem, de aztan rajottem hogy az a fiu az exem egyik kozeli unokatestvere akivel nagyon joban vannak, de mi nem ismerjuk egymast mert messze lakok toluk. Aludni se fogok tudni annyira szegyellem magam. Lehet ott voltak egymas mellett amikor bejeloltem ,es jol kinevettek. Istenem. Mit tegyek? Irjak neki h veletlen jeloltem be? Vagy hogyan tisztazzam magam?
2023. jún. 18. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Irjak neki
Ne irjak neki, akkor sokkal gazabb
3 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha irok is neki, csak magam miatt tennem, hogy ne erezzem magam egy bohocnak.
2023. jún. 18. 21:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de szerintem ne bolygast az exed környezetét.
2023. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmi olyasmit. Csak talan irni kene neki, hogy veletlenul kattintottam ra a jelolesre. Mert en most nagyon rosszul erzem magam.
2023. jún. 18. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azt megírhatod. Hogy véletlen volt. Aztán max törlöd.
2023. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ezt megírnod, ha véletlen kattintottál rá és ezt észrevetted, akkor az a logikus lépés, hogy visszavonod a jelölést, hiszen nem akarsz az ismerőse lenni. Innentől pedig egyértelmű, hogy véletlen volt, nem szükséges magyarázkodni, hiszen elvileg nem érdekel már, hogy mit gondolnak rólad.
2023. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!