Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat csak jó külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat csak jó külsejű férfiaknak jön össze?

Figyelt kérdés
Végülis sima szexre a nők úgy válogathatnak, ahogy akarnak, így érthető, hogy a lehető legjobbat akarják. Hagyományos párkapcsolat meg nem kell sok mindenkinek, mert rengeteg kompromisszummal, vitával jár, amiket ebben az esetben ki lehet hagyni.

2023. jún. 19. 12:59
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%
Aham. És úgy tolod, hogy "szia, akarsz szexelni?"?:D
2023. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
28%

Nem, mert nem akarok senkivel szexelni. De ha hozzám, mint nőhöz, odalépne valaki, és megkérdezné, egyenesebb lenne, mint átbaszni a fejemet, meg belemagyarázni a horoszkópomba, hogy biztos csak dugni akarok.


Csak azért zavar, mert őszintének, egyenesnek hirdetik magukat a pasik, de állandóan sumákolnak.

2023. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
33%

22, de ki beszél itt áb*đzásról, meg horoszkópról?

Én arról beszéltem, hogy odamész egy csajhoz, beszélsz vele 5 percet és a beszédéből és a nonverbális jeleiből leveszed, hogy ha beszélsz még vele 0.5-3 órát, akkor benne van-e egy alkalmi szexben vagy sem.


Sneki nem beszélt átverésről. Vagy te úgy gondolod, hogy alkalmi szexet csak és kizárólag férfiak akarnak?:D Én csak arról beszéltem, hogy fel kell ismerni azt, ahol a kereslet és a kínálat találkozik. Hisz az senkinek sem jó, ha az egész este arra megy el, hogy a pasi egy olyan csajt próbál magához csábítani aki alapvetően erre nem vevő. A csajnak is rossz, mert olyat akarnak tőle amit nem akar, ráment az eséje egy olyan dologra amit nem akar, meg a pasinak is rossz, mert nem találta meg azt, akit akart.


Ha szerinte daz átverés, hogy megnézzük mik a másik szándékai, akkor.. elég rossz világban élhetsz...

2023. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
22%

Átverés, mert nem egyenes. Mert nagyon rossz mindenki testbeszéd olvasásban. Tudod, kinek tudod a testbeszédét, mimikáját, egy pillantását dekódolni? Akit hosszú évek óta ismersz.


Ez a tipikus "nem akarom a nemet hallani, ezért nem kérdezek rá egyenesen, hanem bemesélem az orrdörgölésébe, hogy akar engem".


Tisztára mint a horoszkóp. Semmi alapja.

2023. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
16%
24. öhm... és szerinted miért írtam azt, hogy ezért kell jónak lenni ebben?:D Erre jössz azzal, amikor valaki rossz benne:D Most erre mit mondjak?
2023. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
83%
21. Én így kérdezem meg, igen. Nem árulok zsákbamacskát. Én csak szexelni szeretek és azt nagyon. Meglepően nagyobb ennek a sikere, mintha mindenféle gagyi körítést kitalálnék hozzá. Mert őszinte. És igen, van, hogy a lányok is csak szexelni akarnak. Jótól kell kérdezni jókor :)
2023. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
27%
26, jókor kell kérdezni jókor. Igen, és ezt fel kell ismerni ki a jó és mikor van jókor. Mert gondolom te sem úgy tolod, hogy teljesen random megkérdezel mindenkit, hanem körbneézel és megnézed, hogy egyáltalán van-e értelme megkérdezni.
2023. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
27. Jól gondolod. Nem random, nem akárkit és főleg nem mindenkit. Nem vagyok balf*sz. Sokszor nem jön be, mert pofátlanul egyenes és szókimondó, ezért az emberek többsége nem vevő rá. És nyilván nem a nulláról megyek oda, hogy "helószia van kedved dugni?". Valamiféle ismeretség mindig megelőzi és ha úgy látom, hogy adott a helyzet, akkor felteszem a kérdést kertelés nélkül. És igen, van, hogy bejön.
2023. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Az èn szexpartnerem anno nem volt az a tipikus kockáshasú adonisz.

Ritka haja volt, szemüveges, de szèp szemű, mosolyú. Valami nagyon megfogott benne, a lènye, az, hogy elvoltunk jòl, izzott a levegő köztünk, òrákig beszèlgettünk, de ha szemèlyesen találkoztunk fú.. :D Èn mások szerint jò alakú, szèp nő vagyok, szerintem totál átlagos, de ő sem volt kiemelkedően extra pasi, mègis nagyon vonzòdtam hozzá ès ő is hozzám..

2023. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

"Végülis sima szexre a nők úgy válogathatnak, ahogy akarnak"

Mármint a JÓ nők.

Mint ahogy akinek férfiként nem jön össze szexkapcsolat, sem azzal van baja, hogy számára nem vonzó nővel nem.

Mindkét nemre igaz, hogy vonzó partnerre, működő kémiára a jó külsejűeknek van esélyük. Nekünk, többieknek marad a semmi vagy a szex 0 vonzalommal, ami olyan is.

2023. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!