Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes szexkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szexkapcsolatot keresni ha magányos vagyok, és másra nem kellek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
5 hónapja lett vége egy komoly kapcsolatomnak. Azóta társkeresőzök, de teljesen sikertelen vagyok az ellenkező nemnél. Amit megértek mert nem vagyok már fiatal, 27 vagyok, és külsőre is átlag alatti kategória vagyok. Persze próbálok javítani magamon, fogyás, sport, de ezek nem egyik hónapról másikra hoznak majd eredményt. Laza, szexkapcsolatra való felhívást viszont még ilyen külsővel is sokat kapok a társkeresőkön...gondolom felvállalni nem akarnak a kinézetem miatt. De vajon érdemes ilyenbe belemenni átmenetileg? Nagyon hiányzik egy társ, a beszélgetés-törődés valakivel, az intimitás, a szex utáni összebújás. Sajnos barátnőim sincsenek hogy enyhítsék a magányt. Nekem már az is elég lenne, ha heti egyszer találkoznék az illetővel, megbeszélnénk kivel mi történt, meginnánk pár pohár bort, szeretkeznénk, összebújva aludnánk. Vagy ez lehetetlen elvárás egy szexkapcsolattól? Az tényleg úgy megy hogy találkoznak, letépik a ruhákat egymásról, dugás, és hazamenés?
2019. jan. 17. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Olyan lesz, ahogyan megbeszélitek. De szerelmes összebújásban ne reménykedj!
2019. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van benne bújás, kisebb meglepik, közös főzés-evés-alvás, akár mozi, színház is.
2019. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Priváttenger on. 🙂

Én azért se küldök, viszont olyat nyújtok, amit senki más. Ha kell, írsz.

2019. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és szexkapcsolatban is szeretem az ölelést, bújást, simogatást, csókolózást. Beszélgetni is, de persze csak szex előtt/után, vagy ha van idő, akkor együtt aludni.


Szóval szerintem simán tudsz ilyet találni. Ha még nem volt szexkapcsolata, sok ember nagyon végletesen tud gondolkodni (vagy szerelem és párkapcsolat, vagy "találkoznak, letépik a ruhákat egymásról, dugás"). Pedig lehet ezt így szépen is, ahogy leírtad te is és én is.

2019. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme van? Ha jó vele, akkor szép lassan bele fogsz szeretni, ő meg nem vállal fel, neki nem kellesz komoly kapcsolatra. Ha nem jó vele, akkor meg minek az egész?

Egy szex kapcsolat a nőnek csak az elején buli, utána már rájössz, hogy ettől nem leszel kevésbé magányos.

2019. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
En nem csinalnam a helyedben. Sokkal maganyosabbnak fogod magad erezni es raadasul meg rosszabbul is = miert nem kellek masra csak szexre.
2019. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd,hogy azok a pasik akik azon a társkeresőn megtalálnak majd ölelgetnek,hozzádbùjnak,beszélgetnek,és közös programot csinálnak veled.Kb.találkoztok,szex,aztán lelépnek.Max jelentkeznek még ugyan ezen a szinten,vagy nem.Sztem szexkapcsolatra is olyan csajt vállalnak be,akiket lehet mutogatni,még ha nem is mutatják be senkinek.

Te magad írtad,hogy a Te külsőd szerinted nem a legjobb.Nem bántásként írom,én sem vagyok a legszebb,max csak vékony.A másik,hogy elég labilisnek tűnsz érzelmileg ahhoz,hogy stabilan képes legyél csak szex kapcsolatban gondolkodni.Amint lenne hozzád egy-két kedves szava,jóleső érintések, vagy mégis megennétek valahol valamit,azonnal elkezdenél többet érezni.A srác meg tényleg nem akar többet,ezek csak benne vannak a csomagban.27 évesen azért még nem vagy a szottyadt kategória,ezt csak úgy mellékesen megjegyezném.Amit pedig írtál magadról,hát azonnal levágják,hogy önbizalmad sincs túl sok most.Nőne azzal szerinted,ha mindenki csak egy ingyen dugásnak nézne?Szerintem tök nem Neked való ez.De egyébként ha ezt szeretnéd megpróbálhatod.

2019. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
" sikertelen vagyok az ellenkező nemnél. Amit megértek mert nem vagyok már fiatal, 27 vagyok, és külsőre is átlag alatti kategória vagyok." Legnagyobb bajod, hogy nincs önbizalmad. Ennyire nem lehet magadrol rossz véleményed!!! Akarod, hogy priviben beszélgessünk egy kicsit?
2019. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy túl vagy az exeden. Őt akarod pótolni. Nekem nagyon nem jöttek be ezek a pótlékok. Jobban szeretek egyedül lenni már egy csalódás után, mert nem tudom elviselni más ember érintését úgy, hogy közben Őrá vágyok, Őt képzelem a helyébe.

Van aki úgy csinálja a szexkapcsolatot, hogy úgy bánik veled, mint egy guminővel. Nem érdekli mi van veled, tőle fel is fordulhatsz a hétköznapokban, abszolút levegőnek néz szexen kívül, ha te próbálsz meg közeledni, rövid úton lerendez, nem beszélget veled. Én egy ilyenbe futottam bele. Igaz, nem így kezdte. De utána felvette ezt a stílust. Borzasztó megalázó és fájdalmas volt. Részemről ez lehetetlenné tette a szexet. Soha nem feküdtem le vele. Az valóban még durvább, ha az illető kedves, figyelmes, az ágyban is ölelget, puszilgat, de valójában nem kellesz neki mindenestül. Gondolkoztam én is, hogy kell ez nekem? Hogy valaki a testével hazudjon nekem szeretetet? Akkor inkább megmondom őszintén, dugj fel egy uborkát, jobban jársz. Bár az is igaz, hogy ha nem próbálod meg, soha nem derül ki, mi lehetett volna belőle.

2019. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most én is épp egy szexkapcsolatban vagyok, életemben először. Szintén egy nagy szakítás után, igaz már több mint egy éve, de még mindig annak a "kiheverésében".

Nem én kezdeményeztem, egy távolabbi ismerős lány közeledett felém. Ő sem akar komoly kapcsolatot, csak kíváncsi volt, hogy milyen egy idősebbel (11 év van köztünk). Eredetileg egyszeri alkalom lett volna, de már pár hónapja tart.

Az a helyzet, hogy ez a legjobb terápia szakítás után. Nem feltétlenül közvetlenül utána, de ha már eltelt pár hónap és túlvagy a gyász első szakaszán, akkor a további gyógyulást nagyon szépen fel tudja gyorsítani.

35/F

2019. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!