Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok külföldi férfival aki egyáltalán nem beszéli a magyart?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg hogy miért igen, vagy miért nem.

2023. jún. 19. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Én imádom a spanyolokat pl. Vidámak, közvetlenek, tele vannak élettel, kedvesek, pozitív a felfogásuk na meg nagyon szexik :D (ez nyilván àltalànosìtàs, de ilyen spanyolokkal volt dolgom csak).

24L

2023. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal járok. Szimpatikus volt és alakult magától.
2023. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Hm, nagyon jó pasik általában a török pasasok, de tényleg, de soha nem tenném magamat velük, spanyollal inkább, mint az első írta, mert pozitívak mint említette, tele vannak élettel, szenvedélyesek, lehengerlőek, vagy pont az ellentétük mondhatni de nekem az angol pasasok is tetszenek, igazából majdnem mindegy a nemzetiség (kivétel arab, török és koreai, afrikai) lényeg, hogy összepasszoljunk és szeressük egymást.
2023. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem zárnék ki emiatt senkit. Magyaron kívül 3 nyelvet beszélek legalább középszinten, nem okozna gondot megtanulni mégegyet.

Persze eredetileg az életemet itthon terveztem magyarul beszélő párral, de emiatt nem zárnék ki senkit.


(Van párom, a válaszom elméleti)

2023. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ismerkedtem már külföldiekkel, de valahogy a közös anyanyelv hiányában eléggé felszínesek voltak ezek az ismerkedések (bár elég jól beszélek angolul és akikkel ismerkedtem, azok is). Azért bizonyos mélységeket csak anyanyelven lehet megélni és számomra a mély kapcsolathoz ez elengedhetetlen.
2023. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom is ilyen, már négy éve vagyunk együtt.

A párom apai ágról skót, anyai ágról olasz, így a kettő anyanyelve az angol és az olasz, amiket már akkor jól beszéltem (angolból C1-es, olaszból B2-es nyelvvizsgám volt), amikor megismerkedtünk (azóta pedig még magasabb szintre jutottam mindkettőből, illetve mindkét nyelvből átvettem az akcentusát), így a kommunikáció sose volt probléma. Alapvetően olaszul beszélünk, ha nem jut eszembe valami, akkor mondom angolul, nincs ebből baj (mára már ez is nagyon ritkán fordul elő, de a kapcsolatunk elején viszonylag gyakran megesett).

Egyedül az zavar egy kicsit, hogy a családommal nem tud olyan könnyedén kommunikálni. Édesapám és a testvéreim tudnak angolul, míg édesanyám ért egy kicsit olaszul, de azért érezhetően visszatartja a beszélgetéseket egy olyan közös nyelv hiánya, amit mindenki ugyanolyan erősen beszél.

26/N

2023. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nekem hiányozna, hogy nem egy az anyanyelvünk
2023. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Tolmács vagyok több nyelvből, elég melyen bele látok így bizonyos kultúrákba.

Annak ellenére, hogy több nyelvet is igen magas szinten beszélek nem tudom elképzelni, hogy ne magyar anyanyelvű párom legyen.

Voltak külföldi férfiakkal próbálkozásaim, de hogy őszinte legyek, a rajongasom és a lelkesedésem az adott kultúrának szólt, nem a konkrét férfinak.

2023. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több ilyen kapcsolatom volt, mint magyar férfiakkal. Jelenleg is egy külföldi férfi a párom. Beszélem az anyanyelvét, így nem okoz gondot az, hogy nem tud magyarul. Ráadásul mivel ritka nyelvről van szó, a páromnak imponál, hogy meg tudtam tanulni. A családjával is tudok kommunikálni szerencsére.
2023. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretek angolul beszélgetni, valamint a szüleimmel nem tudna beszélni egy szót sem.
2023. jún. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!