Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy sok magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok magyar nőnek van külföldi párja, férje, de magyar férfiak szinte egyáltalán nincsenek külföldi párral?

Figyelt kérdés
Ismerősi körömben 5-6 nőt is tudok külföldi párral, de férfit egyet sem.

2021. febr. 8. 19:06
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ja és ezek nagyrészt diplomás, tanult nők.
2021. febr. 8. 19:07
 2/43 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert te nem tudsz ilyenről, még nem azt jelenti, hogy nincs is.
2021. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%
A környezetemben 5 magyar férfinak van külföldi felesége, unokatesóm az egyetlen nő, akinek spanyol férje van.
2021. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
De azért mókás, hogy már ezt is számonkérnéd a nőkön. Ki a tökömnek hiszitek magatokat b-szod?
2021. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
77%

Elég elolvasni a facebook-on a telex oldalán ez alatt a cikk alatt lévő kommenteket, hogy életre megundorodj a magyar férfiaktól (direkt nem linkeltem a facebook-os oldalt):


[link]

2021. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Én 4 férfit ismerek, akinek külföldi barátnője/felesége van, és összesen 1 nőt, akinek külföldi barátja volt. Sajnos én sem tudom megerősíteni a hipotézised. Oké, a nő diplomás volt. Ahogy a 4 fickóból is 3.
2021. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%

Én külföldre mentem ki mesterképzésre, ekkor találkoztam a külföldi párommal. Előbb-utóbb úgyis külföldivel jöttem volna össze (vagy nem magyarországi magyarral), mert nem költöztem volna vissza Magyarországra.

Egyébként a magyar baráti köreimben (kb 15 lánnyal számolj) én vagyok az egyetlen lány külföldi párral, míg a srácok közül (szintén kb 15-tel számolj) kettőnek is az van (az egyikük francia, a másikuk lengyel).

Az okokat semmiképp nem lehet általánosítani.

24/L

2021. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
87%
Elég szűklátókörű lehetsz, vagy nagyon beszűkült a környezeted. Az előbbiekhez hasonlóan, szintén tudok példákat mondani. Egyik távolabbi rokonom egy német nőt vett feleségül, közel negyven évig, a férfi haláláig éltek házasságban. Nemzetközi cégnél dolgozom, ahol szintén látok ilyen párokat. Az egyik vietnámi kolléganőmnek is magyar a férje. Másik kollégámnak lengyel a felesége.
2021. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
79%

Csak a kerületben tudok több ilyen párról. Van egy aranyos kínai anyuka, a gyerekorvosnál szoktunk találkozni, az ő férje magyar.

Kolléganőm ukrán, a férje magyar. Ezt persze lehet, hogy észre se veszed, mivel magyar az anyanyelve.

Ismerek egy bácsit, 30 éve él Németországban a német feleségével.

Nem ettől lesz férfi többlet, lapozhatunk.

2021. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
27%
#5 Azert ez is egy eleg szuklatokoru hozzaszolas. Ertem en, hogy ebben az esetben magyar ferfiak tettek gyalazkodo/aldozathibaztato kommenteket, de azert lassuk be, ez nem elsosorban nemfuggo, hanem a magyar alsokozeposztaly kivaltsaga, hogy mindent trenek talal, elegedetlen az eletevel, es ott rug bele a szarabb helyzetben levobe ahol tud. Jo esellyel egy nyugat europai (jelen esetben ferfi) kevesbe frusztralt, es kevesbe utalja a vilagot. Ja meg persze penze is van...
2021. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!