Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek vele? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Hogy mondjam el neki, hogy én ezt nem birom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kapcsolatban élek már lassan 10 éve. Van egy fiú haverom, aki mindig is az életem része volt. Na de itt kezdődik a gond.. Ez a haver nekem régen bejött, de rájöttünk, hogy a barátságnál nálunk több nem fog működni főleg miatta... Nagy nőcsábász volt. Mondjuk szerintem még most is. Van amikor sokat beszélgetünk aztán, ha jól mennek a dolgai akkor nem keres. Az elmúlt hetekben megint megkeresett, hogy szar most minden meg ilyenek. Amikor tudok segítek neki. Hagyom, hogy elmondja a gondjait. Na de..amikor mondjuk nyugtatót szedett mással nem bombázott, hogy szeret. És mekkora balfa...sz volt, hogy engem elengedett.

Elkönyveltem annak, hogy lelkileg ki van. Most az utóbbi napokban, folyamatossan fel akar hívni, találkozni akar velem. Mindenre nemet mondtam. Tegnap kaptam az üzenetet, hogy szeretlek... Ma meg szó szerint leszarja a fejemet. Miért csinálja ezt? Kezdek beleőrülni, hogy ő ilyeneket ír.. Már mondtam neki, hogy ezzel engem csinál ki...Jó mondjuk elég hosszasan írtam le.. A válasza az volt, hogy köszönöm és szeret... Mi a bűbánatost akar tőlem?? Minek ír, ha utánna meg nem keres? És mért csak olyanokat ír, hogy kincsem, babám, szeretlek.? Remélem érthetően írtam le, de már kikészítt...


2023. jún. 19. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje végleg elküldeni. Csak zavarja a párkapcsolatodat. Miért foglalkozol még vele?
2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert ilyen bolond vagyok és mindig megsajnálom...
2023. jún. 19. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, persze. Csak azèrt szeret ennyire, mert nem jött össze valakivel, kavarja a kapcsolatodat. Saját magad ìrod, hogy nem keres, ha minden"hepi". Az igaz barát mindig kìváncsi rád, akkor is, ha èpp jòl megban, a barátok rendszeresen èleted rèszei. Az èrdek ember meg csak akkor, ha kell valami, kavargat, unatkozik, drámázna. Ne hagyd.
2023. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy nem vagy szerelmes a párodba, neked pont a semmirekellő szoknyapecér és drogos-nyugtató, hazug idióta kell!


Nem ad meg valamit a párod és benne keresed, de benne nincs az, amit keresgélsz.


Illene szakítani és a "barátságot" is stoppolni örökre, ha jót akarsz magadnak.


Normális férfival összejönni, vagy csak szexelgetni, akivel jól esik.

A két egyed nem fog rajtad segíteni.

2023. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod magad kihasznalni, akkor ki is fog hasznalni. El kell kuldeni az ilyet es nem allni vele szoba.
2023. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lelépnél vele.
2023. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!