Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mondjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mondjam el a férjemnek, hogy nem jó a kapcsolatunk, nem érzem magam boldognak. Nem ölel meg, nem csókol meg soha. Neki viszont fogalma sincs, mi bajom van. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Eszter, te vagy az? :)
2022. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki úgy, ahogyan érzel és olyan nyelven, amelyiken ért.
2022. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

En nem erőszakolnám ki ezeket az biztos.

Olyan lennék amilyen akkor voltam amikor csókolt ölelt. Laza, akinek természetesek az érintések, könnyed szexi sugárzo esetleg bohém. Talán igyatok vmit egy teraszos boros vacsi vagy akármi.

2022. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a problémát, nekem a barátnőm ilyen. Egyszerűen nincs ezekre a dolgokra igénye. Lehet, hogy a férjednek sincs. Szólsz neki, akkor mi lesz? Eljátsza pár hétig, aztán visszaáll minden a régire? Nem tudok jó tanácsot adni, én sem tudom, mit tegyek.
2022. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején is ilyen volt, mert akkor ezzel annyi gond, hogy ő ilyen és nem is igen fog változni. Nincs nagy szeretet igénye
2022. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég rosszul tud esni az embernek, kezdettől ilyen volt?

Enyém szakaszosan kedves, az se sokkal jobb.. :-)

2022. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ami zavar, ha magadban tartod nincs esély változásra. Valamiért hozamentel, azaz jó volt a kapcsolat. Mióta változott és miért? Nem szeretnéd hogy ismét jó legyen?
2022. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

"Nem ölel meg, nem csókol meg soha"


Soha? Mióta?


Te sem öleled meg és nem csókolod meg soha? Lehet, hogy neki meg az fáj.

2022. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Ülj az ölébe és simítsd meg az arcát. Mi történik erre?


Valszeg valami kibeszéletlenség van köztetek, attól szoktak elhidegülni?! Vagy szorong valami miatt, munka, világ sorsa.


"Béla, több érintésre lenne szükségem. Nem szeretsz már, vagy mi a probléma? Aggaszt valami, vagy én bántottalak meg, vagy mi? Kérlek, tisztelj annyira, hogy ezt elmondod"

Van egy könyv: Grotch: Ha a férfi beszélni tudna


49f

2022. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!