Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? Mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A barátnömmel szünetet tartotunk de én azt hittem hogy szakitottunk.Mivel nem beszélgettünk meg ilyenek.De közben megismerkedtem egy másik lánnyal aki jobban tetszik nekem. De a barátnömnek nem tudom hogy mondjam el ezt, az egészet. Ö ujra szeretné kezdeni, és azt mondtam hogy kezdjük újra de nem ezt érzem. Mihez kezdjek?

2012. dec. 14. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki.
2012. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi volt az a szünet, ami alatt ilyen hamar új csajt találtál?


Egyébként legyél vele őszinte, de arra figyelj, hogy ne legyél bunkó. Nem lesz neki egyszerű ezt feldolgozni..

2012. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szünetet azért akart, hogy nyugodtan kereshessen helyetted mást. Nem jött be neki és most vissza táncolna. Mondj neki igazat. Egy rossz szava sem lehet!!!
2012. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mond el az igazat.
2012. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pali1977 ***** válasza:

Megmondod neki, hogy figyelj, mivel nem beszéltünk sokáig, azt hittem szakítottunk, és most úgy érzem újra szerelmes vagyok egy lányba akit nem rég ismertem meg.


Valami ilyesmi. A lényeg, légy vele őszinte, ne játssz az érzéseivel. Te sem szeretnéd, ha ezt tennék veled.

2012. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
beszélek vele akkor. köszi. amugy olyan másfél 2 hétig nem beszéltünk. de amikor találkoztunk nem is köszönt.
2012. dec. 14. 20:49
 7/8 Pali1977 ***** válasza:
Akkor meg vessen magára :D Joggal hihetted, hogy már nem is akar semmit :)
2012. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szemét láda vagy !!
2012. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!