Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt megszüntetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt megszüntetni, hogy az ember kivetíti a saját defektjeit a másikra?

Figyelt kérdés

Van egy pasas, akit nem ismerek, csak látásból.

Egyszer-kétszer összenéztünk, de kb ennyi.

Észrevettem, hogy elkezdtem vele kapcsolatban fantáziálni, én se értem, azt se tudom ki ő. Az összenézésekben ott volt, hogy bejövök neki, így olyan, mintha lenne egy közös titkunk.

Időnként összefutunk még, és ettől egyre kínosabban érzem magam előtte.

Tiszta hülyeség, magamnak azzal magyarázom, hogy kivetítem rá a szexuális energiáimat, kb ezt csinálom, tök ciki.

Hogy tudnám ezt megszüntetni? Szeretnék normálisan, lazán, természetesen viselkedni, de ha a közelemben van, akkor zavar, hogy esetleg észreveszi mindezt rajtam.

Összejönni vele vagy rányomulni tuti nem fogok, szóval az nem megoldás. Csak meg szeretném szüntetni.


2023. jún. 19. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Koncentrálj a valóságra. Tudatosítsd, hogy csak a vágyaidat vetíted ki rá. Hiszen, ha akarna valamit, akkor kezdeményezne.

Másik, kicsit drasztikusabb megoldás, hogy megszólítod. Ha elutasító, vagy kiderül, hogy tényleg csak fantáziáltál, akkor tuti nem fogsz többet belevetíteni semmit.

2023. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

M8ndenki kivetít. A szerelmesek is a szerelmüket valakire. De az nem a másikbol jön hanem bennük egy vágy. Ezért vannak plátoik is.


Akkor van egyensuly amikor rád meg az vetit ki, akire te is kivitesz.

2023. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2, pont hogy ez azt gondolom meg is van. De én akkor sem akarok ettől az embertől semmi konkrétumot.
2023. jún. 19. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, hogy miért zavar/ízgat ez az ember téged? Kire emlékeztethet?

Ha megvan, akkor gondold végig, hogy ő nem az, akire épp gondolsz, tehát lehet elfelejteni.

2023. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak eszedbe juttatja, hogy szeretnél már valakit az életedbe.
2023. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hol itt a defekt?
2023. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6, ott, hogy az ember egyáltalán nem egy hozzám passzoló valaki. Sosem lennék vele. Azt érzem magamon, hogy nekem ez egy szórakozás, de ez vele szemben nem helyes.


4, az érzésre mikor valaki megvadul érted, erre emlékezetet 🙄

2023. jún. 19. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Na de jónak érzed magad.. kicsit se egoista..
2023. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8, egy egoista biztos rögtön arra gondol, hogyan kímélje meg magától a másikat.
2023. jún. 19. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem hülyíted, mert egy szót sem beszéltél vele. Nincs gond, ő se téged, inkább te magadat. :D
2023. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!