Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok együtt élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok együtt élni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Együtt tudnál élni egy olyan emberrel aki a Titkosszolgálatnál vagy az Elhárításnál dolgozik?

Tudom nem gyakori csak elméleti szinten érdekel.

Ilyen embernél ugye nem mesélhet a munkájáról, nem tudod hol van , kivel van , mit csinál stb.

Neked ilyen beleférne ?


2023. jún. 15. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ha jól keres.
2023. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen emberek el sem mondhatják hogy mit dolgoznak, van alibi munkájuk. Úgyhogy nem is tudnám, hogy titkosszolgálatos
2023. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Apukám mostohatestvére a titkosszolgálatnál dolgozott és nem viccelek, kb. 45-50 évesen nyugdíjba ment jó nyugdíjjal. (Most ilyen 60-65 éves.)
2023. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem kéne semmi pénzért.
2023. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Mi ebben a fura?

Én egy volt tűzszerészt ismertem.

Nem volt 40 mikor 2005-ben nyugdíjba ment.

2023. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Miért lettem lepontozva? Tényleg elment nyugdíjba onnan 45-50 évesen, azóta ingatlanos- és utazási irodát nyitott és ott dolgozik.
2023. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Igen, belefèrne.
2023. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2 Úgy tudom tudhat róla de konkrétumot nem.


A tűzszerész meg nem nagy eresztesz ehhez képest az nem fedett dolog

2023. jún. 15. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretném, elfogadnám vele együtt ezt is. De én nem vagyok az a típus, aki rosszul van, ha nem tudhat mindent. Gondolom, egy idő után lenne saját, közös életünk, amiről lehetne beszélgetni.
2023. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

Olyan ember aki ilyen szakmába melózik és még nem adta be a felmondását, és képes egyetlen percig is egy ilyen hordának dolgozni-az önmagáról állít ki bizit.

Mert aki normális ember, függetlenül attól, hogy az átlagtól eltérő szakmája van, bűnözöknek nem dolgozik, semmiért, semennyi pénzért. Inkább szerényen él, vagy külföldre megy de ...v és nekem ne mondja senki, hogy kormányok jönnek, mennek, mert ez ennél a kormánynál nem áll. Ezeknek csak az dolgozik aki maga is emberileg egy selejt.

2023. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!