Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna az, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna az, hogyha a párotok részmunkaidőben dolgozna?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan kapsz zsét, mert meghaltak a szüleid? Az enyémek is meghaltak, kinek kell szólnom?
2023. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Kitana. ***** válasza:
100%
15-ösnek igaza van pedig. Ilyen esetben nekem sem tetszene, persze eleinte elfogadnám, amíg gyászol, ez normális, hogy akkor nem tud úgy teljesíteni az ember. De a szülők halála az élet része, amin előbb-utóbb túl kell lépni, nem kifogásként használni mindenre, ami nehéz.
2023. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy zavarna! Hiszen annál többet tudnánk együtt lenni!

Én nem értem ezt a felfogást, hogy "nehogy élősködjön rajtam". Az évek során hol az egyikünk, hol a másikunk keresett kevesebbet vagy többet. Sosem számolgattuk, hogy ki mennyit tesz a közös kasszába.

2023. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

16 "Az ilyen rohadt fasisztákat, mint téged nem engedném, hogy megszólaljanak"

Miért támadod ilyen durván a 15-öst? Ő főleg a dolog anyagi részéről beszélt, és nem bántott se téged, se mást.

2023. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!