Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök csak részmunkaidőben dolgozna, és keveset keresne?

Figyelt kérdés
Csak 6 órába dolgozna, és 100 ezer forint körül keresne, és nem is akarna más állást a közeljövőben, mert szereti a munkáját. Cserébe viszont több ideje lenne a kapcsolatokra és a közös programokra. Mennyire zavarna?
2016. júl. 4. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem zavarna....
2016. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna 6 órára jó az a 100 e valaki 3 műszakba jár annyiért
2016. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12 órát dolgozom 100e Ft-ért, heti 6 napon. Szerinted?!
2016. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez így belefér, főleg, ha szereti a munkáját, és így biztos kiegyensúlyozottabb is, mintha leszedálnák a melóhelyén! teljesen jó!
2016. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olyan rossz fizetés ennyi munkáért, de most inkább arra lennék kíváncsi, hogy akkor zavarna-e, ha te sokkal többet keresnél, és a lány nem is törekedne jobban fizető munkára, pedig végzettsége szerint lenne rá lehetősége.
2016. júl. 4. 22:09
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor én sokkal jobban keresek (valóban) és úgy sem zavarna....csakhogy pontosítsam a hozzáállásomat
2016. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ha nem zavarná, hogy én többet keresnék nála, és sajnos valamikor többet is dolgoznék. Szóval inkább neki kéne hozzám igazodnia. Amúgy most lehet hülyének néztek, de én ilyen barátnőt szeretnék. Én előreláthatólag jól fogok keresni, és olyan feleséget szeretnék, aki nem emanpiiiicsa, szeretne gyereket, nem karrierközpontú. Az általad leírt lánynál szerintem ez fent állna, ezért még szimpatikusabb is lenne. 23/F
2016. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keresetem forintra átszamolva 480 ezer 10 óra heti 6 nap. Nem zavarna. Nem akarom, hogy eltartson!
2016. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
most lenézed ezért, vagy mi? miért baj, ha ennyit keres?
2016. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok nő/csaj még csak munka közelében sem volt egész életében. 6 óráért 100 ezer az elég jó pénz. Más ember állandóan túlórázva örül ha ennyit kap. Nem tudom te mennyit keresel, de szerintem ez így a normális, hogy a pasi a kenyérkereső, a nő pedig a családösszetartó.
2016. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!