Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha négyszemközt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha négyszemközt vagyunk, nagyon rendes, de mások előtt nem beszél velem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Van egy 26 éves srác, akivel elég sokat együtt melózom. Nagyon jóban vagyok vele, utalt arra is, hogy bejövök neki, viszont ezt a négyszemközti beszélgetéseinken és a Facebookos lájkokon és beszélgetéseken kívül nem nagyon veszem észre. Négyszer hívott eddig, hogy találkozzunk, de sajnos nem értem rá, most viszont 2 hete már nem is foglalkozik velem. Korábban is volt ilyen, hogy egyszerűen elkerült, átnézett rajtam, nem is beszélt velem, pedig addig úgy tűnt, hogy nagyon odavan értem ( akkor mondjuk mint kiderült, lány volt a dologban, amiből alig bírtam utána kigyógyítani ). Ő nem túl népszerű srác, eléggé sokat bántják, nem nagyon válogat, én viszont elég népszerű lány vagyok, gondoltam arra is, hogy fél, hogy mi van, ha velem látják, és engem is piszkálnak miatta ( volt már ilyen, de nem érdekel ). Vagy csak egyszerűen hülyít? Vagy elrontottam azzal, hogy nem ugrottam azonnal, amikor mondta? :/ 23/L
2018. febr. 28. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az a baj, h már négyszer hívott el, de egyszer se értél rá.
2018. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, abszolút gondoltam erre én is, de szakdogát írok, állandóan megyek mint a mérgezett egér, mondtam ezt neki, reméltem, megérti :/
2018. febr. 28. 21:00
 3/11 Interferencia ***** válasza:
nem egyértelmű? Hívd el te.
2018. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy valójában nem tetszem neki, bár külső szemlélők szerint odavan értem és ha szóba kerülök is látszik, hogy nem közömbös :/
2018. febr. 28. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:

4 szer hívott el, 4 szer elküldted.

"gondoltam arra is, hogy fél, hogy mi van, ha velem látják, és engem is piszkálnak miatta"->ilyen nem létezik, ne áltasd magad.

2018. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ezt még jóvá tudom tenni? :/ nem akarom elveszíteni
2018. febr. 28. 21:29
 7/11 Interferencia ***** válasza:
Hívd el.
2018. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából 2 oka van és mindkettőt meg is válaszoltad:


1) ő visszahúzódó, te pedig népszerű vagy. Kettesben oda tud figyelni rád, de nagyobb társaságban, zavarban van, nehezen kezeli. Van ilyen pl introvertált-extrovertált felállásban, de idővel el fog lazulni és nem lesz probléma :)


2) 4-szer elhívott, de te nem értél rá. Na, ez a valódi probléma. Teljesen érthető, ha nem foglalkozik veled és elkerül. Most rajtad a sor, hogy keresd.

2018. márc. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 szer visszautasítottad a randit és nem tudod mi a baja szegény srácnak? Hahahah istenem....
2018. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kitartó srác, az biztos! Ma ötödjére is elhivott, most igent mondtam! :D pacsi mindenkinek a válaszokért :)
2018. márc. 2. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!